Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Akiknek nem jött össze sokáig...

Akiknek nem jött össze sokáig a baba, tudtatok örülni más örömének?

Figyelt kérdés
Már majdnem egy éve nem sikerül a baba (első lenne) és egyre nehezebben viselem, hogy körülöttem szinte már mindenki terhes, aki az akart lenni. Sokan a többedik babájukat várják, míg nekünk egy sem sikerül :( úgy érzem már nem tudok felhőtlenül örülni más boldogságának sem
2021. aug. 9. 12:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Én nem örülök,de nem is vagyok szomorú,annyira nem érdekel más gyereke
2021. aug. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

Megértem, mi a második babára vártunk. Gyorsan sikerült, de 2 missed ab után fèlve vágtunk bele újra. Kifelé nem mutattam, de nem örültem más sikerének, főleg,ha ismerős volt az illető.

Nekem csak a sikeres terhességem segített ezen, de azért próbáltam nem elásni magam addig se.

Sikerülni fog, ne keseredj el!

2021. aug. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Én nem tudtam örülni egyáltalán, 1,5 év után már minden terhesség bejelentéskor sírtam otthon maganban, annyira vágytam már egy babára. De feléjük sosem mutattam, nem akartam elrontani az örömüket.
2021. aug. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Én sem tudtam örülni, több mint egy év próbálkozás után jött össze. Persze kifelé megjátszottam magam, meg gratuláltam nekik, de belül nagyon magam alatt voltam, sokat sírtam.
2021. aug. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az elején én sem tudtam örülni, de most hogy eltelt 2 év mióta várunk a babára, már annyira nem zavar, egyszer eljön az én időm is.
2021. aug. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
40 éves legjobb barátnőm 5 év próbálkozás után teherbe esett. Majd elvetélt és én abban az időben lettem terhes. Féltem neki elmondani de sírva borult a nyakamba az örömtől,majd elkísért mindenhova. Akkor elengedte a dolgot de mikor 7 hónapos lettem,ismét terhes lett és szült egy egészséges gyermeket. Szóval embere válogatja ezt.
2021. aug. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb barátnőmnek én is nagyon tudnék örülni, mindketten nehezített helyzetben vagyunk ezen a téren. Őszintén, szeretettel várom, akár a miénk előtt is az övét. Más ismerősökkel nem vagyok így...
2021. aug. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%

Egészen addig tudtam örülni amíg unokabátyám felesége nem ment át bunkó sértő tapló tahó kérkedő picsába.

Mikor bejelentették, hogy úton a második, elvárta, hogy kb hasra esve gratuláljak miközben tudták 1.5 éve próbálkozunk. Röhögve közölte, hogy Be előzött! Mintha verseny lett volna.

"Nem tudom milyen várni egy gyerekre. Szerencsére én könnyen teherbeesek."

"Nem baj ha nem lesz nektek, majd vigyáztok a miénkre"

Ehhez hasonló "kedves megnyílvánulásai voltak"

2 évet vártunk az első gyermekünkre 4 hónap van a 2 gyerek születése között.

Mikor végre 2 év után a kezemben fogtam az első uh fotót, ő csak a pultra baszta, " már láttam ilyet, mit csináljak vele?"

Terhes vagy? Ne éld bele magad..

Nagyon nehéz problémás terhességem volt. Szerinte jobb lett volna ha elvetélek. Mert a testem üzeni nem való nekem gyerek. De arra jó voltam, hogy vigyázzak az ővére. 🤔🙄

Szülése előtt kiköltőztek Angliába.


Még talán 2 "kötelező" családi találkozásunk volt, évente max 1-2 járnak haza. 3 éve nem találkoztunk 😂 most is épp itthon voltak 2 hétre, a 3.gyermekünket nem ismerik.

2021. aug. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%

Engem gyerek előtt és után sem érdekelt ki terhes vagy sem.

Nem értem miért kéne örülni vagy nem örülni. Az én életem nem változik az ő terhességétől.

Ezt nem bunkóságból írom. Egyszerűen csak gratulálok és ennyi.

2021. aug. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Változó volt.

Volt olyan, akinek tényleg, szívből örültem, viszont sajnos sok olyan is, akinek nem tudtam örülni. Ilyen esetekben felvettem az álarcot, gratuláltam, de ennyiben hagytam a dolgot mindig. Ezek akkor voltak, ha valami miatt nem tartottam “igazságosnak”, hogy nekik összejött.. (pl. egyiküknél megcsalás-szakítás után gyorsan összehoztak egy gyereket, hogy bebizonyítsák, hogy mennyire szeretik egymást.. tehàt ilyesmi okoknál).

Több, mint 3 évig küzdöttünk, így jópár terhességbejelentést meghallgathattunk. Nekünk végül lombikkal sikerült, most vagyok félidős az ikrekkel. 1-2 embert leszámítva nem tudják, min mentünk keresztül, és a nyakamat ráteszem, hogy van olyan, aki szerint őket másoljuk. Hja, ez van. 🙂

2021. aug. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!