Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 120 perces beeső cukor mit...

120 perces beeső cukor mit jelent?

Figyelt kérdés

Próbáltam utána járni, de sehol nem találtam valós információt. IR miatt nézettem meg, mert a tünetek erősen jelen vannak, ennek ellenére az inzulin értékek elég szépnek tűnnek. Természetesen megyek orvoshoz, de sajnos még sokára kaptam időpontot.


Vércukor:


0: 5,2 mmol/l

60: 5,7 mmol/l

120: 4,1 mmol/l


Inzulin:


0: 5,7 uIU/ml

60: 38,24 uIU/ml

120: 19,1 uIU/ml



2021. aug. 11. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia


Ez tényleg szép eredmény.


Inkább azt mondanám a 0 perces cukor magas picit, ha 5 alatt lenne, akkor tökéletes.


Este mikor ettél?


Igazából a beeso cukor inkább akkor mondható, ha a 0 perces 4 körül van, a 120 pedig 4 alatt, vagy akár 3 alatt. De ilyenkor tarsulni szokott egy 30 vagy 60 perces durva inzulinszint, vagy ha nem, annak van vmi spéci neve, de nem ugrik be 🙂🙂


Esetleg este lehetne ezen az ehnyomnri eredményen javítani.

Pl lassú felszívódású szénhidrát utovacsira. (21.00kor 2 db korpovit keksz),

2021. aug. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm szépen a segítséget! :-)


Ezt nem tudtam, hogy pontosan mit hívnak beeső cukornak, csak annyit, hogy az nem annyira jó.


Előző este 8 órakor vacsoráztam, másnap reggel 8-kor volt a vérvétel, szóval 12 óra éhezés után.

2021. aug. 11. 13:22
 3/4 anonim ***** válasza:

A cukor tényleg nem az igazi.


[link]

2021. aug. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bárcsak ilyen eredményem lenne!
2021. aug. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!