Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 42 évesen 3 korábbi spontán...

42 évesen 3 korábbi spontán teherbeeséssel szerintetek mennyi esélye lehet újabb babával áldott állapotba kerülni? Ki mit szedett, amitől úgy érzi gyorsabban összejött a babóca? Főleg 40+-os anyukák válaszát várom nagyon! :)

Figyelt kérdés

Minden érdekel, táplálékkiegészítő, alternatív módszerek stb...

Korábban egy kivételével mindegyik terhességhez kellett progeszteronpótlás. Volt egy orvos (nyugdíjas már), aki az ovuláció után szedetett velem progeszteront é az első hónapban azonnal összejött a kislányom. Most azt mondja az orvosom, h ilyen nincs, a pozitív teszt után adhat csak progeszteronpótlást....


2021. aug. 18. 18:44
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
Azért ne felejtsük el, hogy nem az első szülöm ennyi idősen, hanem a negyediket. Régen, amikor Ti is és szüleitek éltetek a 10 gyermekes családok sem számítottak ritkaságnak. Miért lett most a társadalom ellensége, aki szereti a gyermekeket és nem áll meg 2-nél. Megannyi áldozat, lemondás, idegrendszer megtépázása.... MÉGIS, sokkal, de sokkal boldogabb élet, mint magányosan... Annyi szeretetet, figyelmességet és odaadást kapok pár nap alatt, amit sok ember egész életében sem! Aki ezt nem érti, azt is elfogadom, mert nincs ilyen jellegű tapasztalata, de arc vállalása nélkül szinte lehülyézni valakit, mert még adna magából, és nem a kutyáit sétáltatva és a körmét reszelgetve tervezi tölteni nyugdíjas éveit... A gyermekeim ráadásul nagyon okosak, szépek, tehetségesek, udvariasak, empatikusak, kiemelkednek az átlagból sok-sok téren. Szerintem én inkább építem ezzel a társadalmunkat, nem rombolom, gyilkolom... De nem is ez volt a kérdés, könyörgöm!!!
2021. aug. 19. 09:37
 22/38 anonim ***** válasza:
11%

És ha az ötödiket szülnéd 50 évesen, akkor szerinted még az is oké lenne?

Vagy hol itt a párhuzam?

2021. aug. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
20%
Csak logikusan végiggondolod, legjobb esetben is 61 éves leszel amikor érettségizni fog, 70 évesen ha meghalsz ott hagyod a 20as éveiben a gyereked. Jó lesz neki..
2021. aug. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
90%
Azért mert teljesen más világ van. Régen 20 evesen már dolgoztak az emberek családot alapították, most egy átlagos család átlagos anyagi körülmények között 30 felé kezdi ezt
2021. aug. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
0%
Csak éppen azért még az átlagéletkor nem tolódott ki..
2021. aug. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
70%

Az itteni keserű válaszolóktól kérdem hogy amiket itt elmondtak a kérdezőnekazokat a való életben is mernék mondani egy anyukának ráadásul ugyanígy megfogalmazva? Persze itt név nélkül lehet kötekedni...

20-as miért is baj ez neked? 42 évesen még bőven belefér...és ha 50?

2021. aug. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
9%
Nekem bele, de szerencsétlen gyerek nem ezt fogja majd gondolni, ha az anyja nyugdíjas lesz amikor ő pl egyetemet fejez be. Már ha megéli egyáltalán.
2021. aug. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudom az miért baj ha valakinek nyugdíjas az anyja amikor diplomazik. Anyukám nyugdíjas volt mikor befejeztem az egyetemet. Már 12 éve dolgozom, vannak nekem is gyerekeim. Anyám el és virul.


Az jobb, nem, hogy kolléganőm velem egyidős (40), van két lánya és egy unokája, a lányai és az unokaja is vele el. Hát ez sokkal jobb. Szeretnék én is 30as nagymama lenni.. ja nem.

2021. aug. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:

22-es... nagyon értelmes kérdés. Nincs parhuzam. Annyi van, h egy női szervezet mar tudja milyen teherbe esni, jobban működik egy többedik terhesség, mint az első. 42 évesen kezdeni a szüleseket vagy befejezni nagyon nem mindegy!! En már 45 évesen sem szülnék. Honnan jött ez az 50???

Edesanyám 39 evesen szülte a hugomat, 2 tesóm van, ő lett neki az utolsó. Őt megfiatalitotta az akkoriban pláne NAGYON kesoinek szamító szülés. Most 69 éves, 10-et sima letagadhat. Az unokákkal focizik, mindenben benne van, nem erzi es nem is mutatja, h "oregecske"..... Miből indul, aki kb. temet egy 68-70 evest?!De tovabbra is az a kérdés, h milyen tippek vannak... de sajnos úgy látom, hogy jobbara szociologusok és filozófusok jarnak erre..... 😔

2021. aug. 20. 17:18
 30/38 anonim ***** válasza:
18%
Mert te aztán egy nagy tudós vagy!
2021. aug. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!