Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 42 évesen 3 korábbi spontán...

42 évesen 3 korábbi spontán teherbeeséssel szerintetek mennyi esélye lehet újabb babával áldott állapotba kerülni? Ki mit szedett, amitől úgy érzi gyorsabban összejött a babóca? Főleg 40+-os anyukák válaszát várom nagyon! :)

Figyelt kérdés

Minden érdekel, táplálékkiegészítő, alternatív módszerek stb...

Korábban egy kivételével mindegyik terhességhez kellett progeszteronpótlás. Volt egy orvos (nyugdíjas már), aki az ovuláció után szedetett velem progeszteront é az első hónapban azonnal összejött a kislányom. Most azt mondja az orvosom, h ilyen nincs, a pozitív teszt után adhat csak progeszteronpótlást....


2021. aug. 18. 18:44
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
En is gondolok ezt-azt rólad... Maradjunk ennyiben... Leléphetsz, engedéllyel!
2021. aug. 20. 18:32
 32/38 anonim ***** válasza:
0%
:D milyen bölcs vagy így lassan nagymama korban.
2021. aug. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%

Mióta próbálkoztok?

E vitamint érdemes szedni, ez ugyan nem progeszteron, de beágyazódást segíti, jó a nyálkahártyának.

A folsav is alap, fejlődési rendellenességek kivédése miatt, ezt már fogantatástól szedni kell.

Én ezeketbszedtem fiatalon is és szedném most is.

2021. aug. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%
#32 azért egy 42 éves nőt nem kéne már lassan nagymamának titulálni.
2021. aug. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
0%
En nem mondtam hogy nyugdíjasként gáz hogy érettségizik a gyerkőc, a korára céloztam, inkább az a probléma. Az én mamám is nyugdíjas volt amikor unokaként érettségiztem ;) szerintem akkor is felelőtlenség, még ha első gyerek lenne megérteném de így....mintha unatkozna vagy nem tudom. Rengeteg mindent lehetne csinálni gyerekvállalás helyett. Arról nem beszélve h a nagyobbak nemsokára majd kirepülnek. Számolja össze mennyi pénz egyetemre küldeni egy gyereket. Ja nem, pelenkára kell majd...
2021. aug. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy egy 42 éves nőt miért hiszel unatkozó nagyinak. Nem mindenki ilyen szerencsére.
2021. aug. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:
Eddig azt hittem csak a korommal van a baj, de most úgy látom már dologtalan is lettem 3 kisgyerekkel (10 év alattiak) és az anyagi helyzetem miatt is aggódnak. Mindenkit megnyugtatok: egyikkel sincs gond... De köszönöm a tippeket azoktól, akik a kérdésemre válaszoltak!!!
2021. aug. 21. 20:36
 38/38 anonim ***** válasza:
83%
Komolyan minek feljárkálni a sok agyatlan troll közé nekem is... Hol éltek, milyen átlagéletkor? Sokkal tovább élnek az emberek, mint 100 évvel ezelőtt, sokkal jobb életkörülmények közt, hova legyen nagymama 42 évesen? Mi olyan kuriózum abban, ha egy huszonévesnek idősebb szülei vannak? Nálatok mindenki meghalt 60 évesen, azt senki se élte túl egy évvel se? Az összes felmenőm ilyen cirka 80-90 éves ember volt, de még akadt majdnem kereken 100 éves is, 1-2 akadt csak, aki nem élt eddig, de még az is 60-on felül volt. Sok gyakoris savanyú uborka azt hiszi, hogy mindenki rossz egészségű, magára nem vigyázó ember, akinek gyorsan le kell babáznia, mert már jön is érte a kaszás... Engem is 38 évesen szült az anyám, és még mindig fiatalos, nincs lerobbanva, nekem meg sokkal jobb volt, hogy bölcsebb anyám volt, nem egy csitri.
2021. aug. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!