Szerintetek egyeztessek a nőgyógyászommal vagy menjek el magán hormonvizsgálatra?

Figyelt kérdés
Januárban hagytam abba a fogamzásgátlót, a nőgyógyászom azt mondta 1 év múlva menjek vissza ha nem sikerül addig a baba. Viszont kicsit aggódok, mert azóta se állt helyre a ciklusom, félek hogy valami gond van. Szerintetek egyeztessek az orvosommal (ő is magán egyébként) vagy magamtól menjek el egy teljes hormonvizsgálatra?
2021. aug. 26. 08:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyeztetnék, ha magán dokiról van szó.

Egyébként úgyis endokrinológust kell felkeresned..

2021. aug. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen mindenképpen egyeztetni kellene, mert nincs rendszeres peteérés, az egy év próbálkozás így feleslegesen pazarolt idő. De egyébként valóban jobb lenne egy meddőségben is jártas jó endokrin dokit találni (én anno a foglalj orvost honlapon találtam ilyet). Ő megmondja majd, pontosan mit kéne nézetni, de gyanítom, hogy a 2 hormonpanel mellett terheléses cukor, inzulin illetve pajzsmirigyhormonok is szerepelnek majd a követelmények között.
2021. aug. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm,akkor inkább megvárom a következő menstruációmat és utána elmegyek az orvosomhoz hogy ő mit javasol
2021. aug. 26. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!