Moncsika1123 kérdése:

Szerintetek kilökődtek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, múlthét csütörtöķön 2 embriót kaptam vissza, egyik 6 sejtes (2napos) a másik 10 sejtes (3napos) volt. Beültetés utáni napon nagyon gyakran szurkált alul a hasam, volt hogy este akkorát hogy felkeltem rá. Tegnap volt a beültetés utáni 5.nap, reggel még éreztem 1-2 szurkát de azóta semmi :( plusz olyan üres érzetem van a hasamba. Azelőtt vhogy éreztem hogy ott voltak. Más is volt más így és baba lett belőle? Sztetek kilökődtek?

2021. szept. 1. 13:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Passz. Majd ha tesztelsz kiderül. Senki sem lát beléd.
2021. szept. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezekből semmit nem lehet tudni és érezni. Én egy 5 naposat kaptam vissza, ET+2-5 nap között minden bajom volt, volt láz, hasmenés, görcsölés, fejfájás....

Aztán semmi... De végül sikerült,most vagyok 6 hét 4 napos és azóta sincs semmi tünetem, problémám.

2021. szept. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtatok, igen tudom hogy erre senki nem tud konkrét választ adni sajnos, csak annyira tanácstalan ilyenkor az ember és próbál vmibe (mindenbe) kapaszkodni. 2. Neked nagyon gratulálok, örülnék ha nekem is ez lenne a végeredmény 🙂
2021. szept. 1. 14:37
 4/15 anonim ***** válasza:
A szurkálás a beavatkozástol volt.
2021. szept. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
5 napig beültetés után? Jó lenne ha tényleg úgy volna. Pont amikor elkezdődött elméletileg a beágyazódás, akkora szűnt meg, pedig azt olvastam hogy akkor esetleg előfordulhat a beágyazódás tüneteként. Azért gondoltam hogy eddig osztódtak, küzdöttek, de nem jutottak tovább. :( Bár ne így legyen.
2021. szept. 1. 17:21
 6/15 anonim ***** válasza:
Igen addig. 9 lombikom volt. Szinte mindegyiknél így volt, annal is amelyik sikerült. Ezután semmi tünetem nem volt.
2021. szept. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy írtál, most egy kicsi reményt adtál nekem. 🙂 Nekem is volt már ezen kívül egy Et (sikertelen) meg egy Fet(kémiai), de egyiknél se voltak ilyen intenzív szurkák, főleg ezért is érzem úgy hogy ennyi volt, mert teljesen abba maradt.Plusz mindíg más progipótlókat kapok, ugye azoknak is más- más mellékhatásaik vannak. Ha nem jön meg, akkor 8.án kell tesztelnem. Nem egyszerű ez a várakozási időszak, de akkor te ezt nagyon is tudod.
2021. szept. 1. 19:16
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem Et 6-7 napon volt görcsöles után semi bajom és most vagyok 19 hetes 😊 és ez 3 . Sikerult
2021. szept. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Gratulálok🙂, további problémamentes terhességet kívánok.
2021. szept. 2. 11:32
 10/15 anonim ***** válasza:
Köszönöm és szorítok 😘
2021. szept. 3. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!