Moncsika1123 kérdése:

Szerintetek kilökődtek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, múlthét csütörtöķön 2 embriót kaptam vissza, egyik 6 sejtes (2napos) a másik 10 sejtes (3napos) volt. Beültetés utáni napon nagyon gyakran szurkált alul a hasam, volt hogy este akkorát hogy felkeltem rá. Tegnap volt a beültetés utáni 5.nap, reggel még éreztem 1-2 szurkát de azóta semmi :( plusz olyan üres érzetem van a hasamba. Azelőtt vhogy éreztem hogy ott voltak. Más is volt más így és baba lett belőle? Sztetek kilökődtek?

2021. szept. 1. 13:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem májusban volt az első és et utáni 1.és 2.napon szurkált a hasam aztán elmúlt.2db 4 napost kaptam vissza.Pozitívak lettek a tesztjeim bár írtó halványan és a vérvétel alacsony hcg-t mutatott majd szinte 0-át szóval biokémiai lett sajnos.Nekem ennyi a tapasztalatom
2021. szept. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ja azt kihagytam hogy reggelente abban a 2 napban kicsit szédültem és nem a progitól volt mert én attól nem szédültem soha

#11

2021. szept. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Értem,nekem is volt 1 biokémiaim,akkor voltam a legbiztosabb hogy nem sikerült, mert semmi tünetem nem volt,de halvány pozitív lett a tesztem. Azután nem erősödött sajnos, sőtt!! Hcg vérvétel alacsony, utána semmi. Menstruációm meg se jött abba a hónapba csak utána gyógyszeres segítséggel.

Most az elejen 5.napig nagyon komoly szurkáim voltak, mellen nagyon fájt. Ma vagyok ET (2,3)+10 napon. Semmit nem érzek, már a mellem se fáj. Normál esetben 26.napon szokott megjönni (ami ma van, de ez ugye nem normális eset, sok hormon, progeszteron) úgyhogy nem lehet tudni megjön- e egyáltalán még akkor sem ha nincs baba. Csütörtökön kellene tesztelnem,megpróbálom kivárni ha nem jön meg addig, és bizakodom, mást sajnos nem tudok tenni!

2021. szept. 5. 11:12
 14/15 anonim ***** válasza:

Nekem mikor nem sikerült, progeszteron potlas mellett is megjött.


Mikor sikerült akkor viszont et+11-en szép pozitív volt a tesztem.

2021. szept. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kedves kèrdező! Teszteltèl?
2021. szept. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!