Van olyan akinek normális ciklusnál, tesztel mért ovu és rendszeres együttlét mellett sem jött össze a baba?

Figyelt kérdés
Ha igen mi volt a gond végül és mi segített?
2021. szept. 29. 13:24
 1/9 A kérdező kommentje:
Szóval nincs ilyen?
2021. szept. 29. 14:57
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia. Igaz még csak 3 sikertelen hónap áll mögöttünk de peteérésem és fix ciklusom van. Együtt vagyunk rendszeresen. Volt amikor 2 naponta. Volt amikor minden nap... De a baba nem jön. Ovu teszteltem is 2 hónapban bár nekem felesleges mert érzem mindig enyhe görcsökkel. Voltam 3. és 21.napi vérvételen az is igazolta. Férjem spermiogram eredménye holnap derül ki. Nem tudom mióta próbálkoztok vagy milyen vizsgálatokon vagy túl esetleg azt nem ártana nézni.
2021. szept. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pontos ciklus és rendszeres peteérés mellett csaknem 1,5 évig nem jött össze. A férjem spermaképe volt a ludas.
2021. szept. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
8 hó és egy sikosító segített a katonák voltak kevesen
2021. szept. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 AlexandraL22 ***** válasza:
100%
Szia, itt vagyok! Szép ovum van amit igazolt a doki is meg az LH tesztek is, rendszeres ciklusom van, LH korul 1-2 naponta vagyunk egyutt, nem iszok nem dohanyzom, pajzsmirigyes vagyok de gyogyszeres kezeles alatt allok, parom is egeszseges es 2,5 eve nem jon a baba. Tudom tudom, “engedd el es sikerulni fog”, “ne izgulj ra annyira” , “menjetek nyaralni es engedd el magad” meg a tarsaitol a falat kaparom mar. Tudni kell mi nem beszelunk igy sose a gyerektemarol marmint hogy jaj uristen sikerult vajon? Sosem tesztelek, terhessegi teszt evek ota nem volt a kezemben. Valoszinuleg a jo Istennek mas tervei vannak velunk vagy pedig nem vagyunk ra meltok hogy szulok legyunk. 😩 ezvan
2021. szept. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5ös nagyon sajnálom. Orvos nem mond semmit? Lombik esetleg?
2021. szept. 30. 11:08
 7/9 AlexandraL22 ***** válasza:
100%

5# vagyok

Köszönöm sajnos nemtudnak mit mondani minden rendben van. Lombik szóba sem jöhet ha nem sikerül természetes uton akkor marad az örökbefogadás. ✨ nektek sok sikert kivánok ♥️

2021. szept. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönjük. Mi 8 hónapja próbálkozunk, remélem nem kell olyan sokat várnunk :)
2021. szept. 30. 17:27
 9/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Párodat is vizsgálták már?
2021. szept. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!