Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mi lehet a fő oka a nagyon...

Mi lehet a fő oka a nagyon alacsony lh, fsh és ösztrogén szintnek?

Figyelt kérdés

Körülbelül 1,5 éve hagytam abba a fogamzásgátlót több, mint 10 év után. Az első néhány hónapban még megjött a menstruációm, bár csak 1-1 napig tartott és mennyiségre is minimális volt. Inkább pecsételés, mint rendes vérzés. Tavaly október óta viszont egyáltalán nincs ciklusom. Év elején voltam egy általános laboron, ott mindent rendben találtak. Nincs IR, pajzsmirigy alulműködés. A nőgyógyászom megnézett ultrahangon, nincsenek cisztáim.

Tavasszal covidos voltam, elég sokáig elhúzódott, sokáig voltak poszt covidos tüneteim.

A héten voltam egy komolyabb kivizsgáláson, ahol minden női hormonértéket megnéztek. Az lh, fsh és ösztrogén értékeim rettenetesen alacsonyak, a kortizol szintje viszont az egekben van.

Természetesen bejelentkeztem a nőgyógyászomhoz, de csak novemberben tud fogadni, így addig is szeretnék tájékozódni. Valaki volt/van hasonló helyzetben?



2021. okt. 20. 21:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
51%
Egyáltalán nem áll messze. Nézd már meg, hogy bezuhant a cukra 120 percre Valószínűleg 90 percnél vokt egy hatalmas kiugrása az inzulinnak.
2021. okt. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha kevesebb a 120 perces cukor mint a 0 perces, arra azt szokták mondani. Legalábbis a "szigorúbb" orvosok. Egyebekben bizony a fogamzásgátló van akinek jobban odavág szegény agyalapi mirigynek. Ezért nem vagyok híve a hormonális fogamzásgátlásnak.
2021. okt. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Látom, hogy leesik, de azért a nagyon masszív IR-től ez akkor is igen messze áll. A több százas inzulin értékek, na az masszív, nem ez...
2021. okt. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
36%
Ha valakinek 3,2 a 120 perces cukra ott komoly gond van.
2021. okt. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A 10,73 inzulin magas?
2021. nov. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!