Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Tudtok-e saját tapasztalat...

Tudtok-e saját tapasztalat alapján olyan dokit, aki segítette a teherbeesést?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Budapesten vagy környékén tud-e valaki közöttetek olyan megbízható orvost, aki segített hosszú évek sikertelensége után teherbe esni? Jelen esetben a férfinak vannak inkább problémái. Szívesen fogadnék saját tapasztalatokat, konkrét klinikákkal, orvosokkal, ahol valóban eredményes segítséget kaptatok. Köszönöm előre is a válaszokat.

2021. nov. 1. 09:35
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
71%
Róbert kórház!
2021. nov. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:

[link]

Nála kezdtem, mindent kb helyben megcsinál, petevezető átjárhatóság, inszem.

Nincs mögötte korház így fizetős, vagy kell egy doki korházban is. Nekem körzeti írta ki a dolgokat, mert ő korházban is van.

2021. nov. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Utánanézek mindkettőnek.
2021. nov. 1. 09:43
 4/42 anonim ***** válasza:
100%
Meddőségibe kellene menni több év sikertelenség után, pláne, ha a férfinál van a gond. Meg kell nézni mennyire gáz a helyzet nála, és vagy inszemináció, vagy lombik.
2021. nov. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
Igen, ez a lehetőség maradt, ezért is tettem fel így a kérdést, hogy ki melyik dokit javasolná, mert sajnos hallottam negatív élményeket is, ahol csak a pénzre hajtottak, az eredmény viszont elmaradt.
2021. nov. 1. 10:09
 6/42 anonim ***** válasza:
100%
Az eredeményt senki (!) nem fogja neked garantálni. Igen, az eljárások súlyos pénzekbe kerülnek, mert komplex eszköz és szakmai igényű eljárások, de minden orvos ember is, nem Isten és csak a "hozott anyagból" tud dolgozni. Ilyenformán az "eredmény elmaradt" reklamáció több, mint nevetséges. Negatív élmény? Az. De ne felejtsük el, hogy a probléma nem a szakemberben van, aki azért van ott, mert segíteni akar, hanem abban, aki odament! Sokan fordítva ülnek a lovon ilyenkor. Nem tudnak csodát tenni. Baromi sokat tudnak és fognak is segíteni, de pénzbe kerül és nincs garancia!
2021. nov. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
Az "eredmény elmaradt" rész nem hiszem, hogy nevetségesnek tűnne, ha neadjisten veled fordulna elő, csak mert nem fejtettem ki. Az illető hölgy barátnőm sikertelen teherbeesést követően kezdett el magánorvoshoz járni, ahol az elején orvosi segítséget megelőzően teherbeesett, viszont a doktornő a megkérdezése nélkül megszakította a terhességet, feltételezem a befolyó összeget féltette, azóta sem sikerült teherbe esnie. Így is nevetségesnek tűnik az egész?
2021. nov. 1. 10:25
 8/42 anonim ***** válasza:
100%

Nem az elmaradt gyerek a nevetséges, hanem az, hogy kritizálunk egy szakembert, aki lassan már a semmiből is képes gyereket csinálni és azért kritizálja valaki, mert neki nem sikerült. Ez a nevetséges. Értő olvasás.


A történet, amit meséltél, nem lehet valós. Senki terhességét nem szakítják meg a megkérdezése nélkül.

2021. nov. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de ilyen nincs. Mégis hogy szakította volna meg a terhességet a beleegyezése nélkül? Nem kell minden baromságot elhinni.
2021. nov. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
Értő olvasás megvolt, köszönöm. Nem is az elmaradt gyerekre gondoltam. A történet pedig elég szomorú sajnos, de valós. Épp emiatt tettem fel itt ezt a kérdést, hogy hátha valaki javasol megbízható orvost, mert ezt szeretném elkerülni. Az pedig, hogy te nem hiszed, hogy ez valós, ez igazából már nem túl lényeges számomra.
2021. nov. 1. 10:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!