Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Aki volt petefészek átjárhatós...

Aki volt petefészek átjárhatóságin, mennyire kellemetlen?

Figyelt kérdés
Illetve miért kell 2 napig otthon maradni?
2021. nov. 2. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan volt, mint egy nagyon erős menstruációs görcs. Pár percig tartott az elején, amikor feltette a ballont, hogy táguljon kicsit a méhszáj. Utána már egyáltalán nem éreztem semmit. Délután még feszült az alhasam, de nem volt vészes, másnapra pedig az is elmúlt és mentem dolgozni.
2021. nov. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Petevezeték átjárhatósági, egyáltalán nem volt kellemetlen. Igaz, hogy nekem a HyCoSy volt magán klinikán, de a legkellemetlenebb az volt amikor kijött a kontrasztanyag. Az is csak azért, mert féltem,hogy a tisztasági betét nem elég.

Azért "kell" otthon maradni,mert előfordulhat vérzés,alhasi diszkomfort érzés, hányinger,hányás. Nekem semmi ilyesmi nem volt. Bár, én átjárható voltam.

2021. nov. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is HyCoSy volt, magán kórház. Elég kellemetlen volt, pedig átjárható vagyok. Erős görcsölés, de csak pár percig tartott. Aznap kis diszkomfort, másnap mentem dolgozni.
2021. nov. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hsg volt sima kórházba, akkor erős görcs volt, de utána szinte semmi, viszont aznap vereztem. Aznap nem dolgoztam, másnap mentem, illetve nekem másnap el kellett mennem ultrahangra. Bőven kibìeható volt.
2021. nov. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem fájt, de nekem mindkét petevezetőm el van záródva és brutálisan előrehajlik a méhem a dokik szerint. HSG-m volt. Viszont csak maga a vizsgálat fájt, utána kisebb diszkomfort érzés, pici rózsaszín pecsételés pár napig.
2021. nov. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A HSG kb 10 másodpercig feszített erősen, a Hycosy semmi. Komolyan mondom - nem megnyugtatás csak - abszolút semmi fájdalommal nem járt egyik sem.
2021. nov. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!