Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Rontgenes petefeszek atjarhato...

Rontgenes petefeszek atjarhatosagi vizsgalat utan terhesseg? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Az orvos azt mondta ebben a honapban nem probalkozhatunk, de tobb helyen olvastam hogy pont a vizsgalat utan estek teherbe!!!


A ciklusom 11. Napjan lesz a vizsgalat, ovulaciom a ciklus 14. Napjara esik


Volt olyan aki teherbe esett meg abban a honapban es minden ok volt / valami nem volt okes a babaval?


Elore is koszi!



2016. okt. 2. 21:37
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
60%
Röntgen sugárzásos vizsgálat után szeretnél teherbe esni? Nézz már utána kérlek, hogy mit jelent a sugárzás az osztódó sejtek számára!
2016. okt. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
48%
1# nem hiaba kerdezett itt.. ezer fele dolgot irnak a neten. Itt tapasztalatokat olvashat. Ehelyett talal nagyon okos biologusokat. Csak megjegyzem, hogy nem mindenki olyan okos, mint Te meg egyes bunko tarsaid
2016. okt. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

#1 tapasztalatokra vagyok kivancsi, mert kb 90%-ban az atjarhatosagrol szolo kerdesnel meg abban a honapban terhes lett valaki.


Nyilvan tisztaban vagyok a rongtensugarzas kovetkezmenyeivel es veszelyeivel.

2016. okt. 2. 22:24
 4/33 A kérdező kommentje:

#2 igen, tapasztalatok erdekelnek, foleg azert mert mar regota probalkozunk es egyre jobban el vagyunk keseredve es minden egyes honap sikertelenseg utan egyre jobban elveszitjuk a remenyt hogy valaha gyerekunk lehet :(


En le se merem irni a foglalkozasomat, mert megkoveznenek hogy kerdezhetek ilyet.


Koszonom.

2016. okt. 2. 22:36
 5/33 anonim ***** válasza:
80%

De most segít rajtad, ha 30 anyuka azt írja, hogy így esett teherbe, nem lett baja, te viszont a 31. leszel, akinél beteg lesz a baba?

Én elhiszem., hogy el vagy keseredve, hogy nagyon vágysz a babára, de hallgass a józan eszedre és ne kockáztass.

2016. okt. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Nekem a 7. napon volt a vizsgálat, utána napokig nem tudtam szexre gondolni, fájt a hasam, petefészek gyulladásom lett, de előtte a doki kifejezetten ajánlotta a próbálkozást. Viszont lehet neked azért nem tanácsolja, mert a 11. napon már lehet érett petesejt, és ha az kimosódott a petevezetőből, és megtermékenyülhet méhen kívül.
2016. okt. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

#5 nem hiszem hogy teherbe esnek mert a paromnal mar megallapitottak hogy rossz es keves spermaja van.


Meg fogom varni a kovetkezo honapot, es az utanit, hiszen az egesz meddosegi kezeles errol szol mar tobb mint egy eve, minden honapban valami mas miatt nem lehet probalkozni / elkezdeni barmilyen kezelest.


Az erdekelt volna hogy akik igy lettek terhesek rendbe volt a tehesseguk, vagy nem. Nagyon sokat olvastam mar errol a vizsgalatrol, nagyon felek tole hogy fajni fog, es akaratlanul is elolvasod azokat a komenteket, hogy a vizsgalat honapjaban terhes lett.


Mar meg is bantam hogy kiirtam a kerdest, hisz ahogy mondtad rajtam nem fog segiteni, csak agyalnek rajta hogy ok probalkozhattak mi meg nem.

2016. okt. 2. 23:03
 8/33 anonim ***** válasza:
Az se mindegy, hogy milyen atjarhatosagirol beszélünk. Van olyan fajtája, ami nem röntgenes, nekünk ott lehetett, de nem volt kedvem, úgy fájt. A vizsgálat akkor rossz, ha van letapadás. Aztán rá 3 hónapra meg én kívüli lett, aztán újabb átjárhatósági. Ítélet, az egy megmaradt vezetőm teljesen elzáródott, lombik. Mi nem akartuk, eltelt 2 év es spontán teherbe estem. Én is ragorcsoltem, tervezgettem es számolgattam. Csak kicsináltam magam.
2016. okt. 3. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

#6 en is nagyon felek tole hogy fog fajni :(

Jobban orulnek neki ha ultrahangos lenne, de azt mondta az orvosom csak rontgenessel lehet megnezni pontosan.

Nagyon nem orulok neki hogy rontgenezik a petefeszkemet, ketszer mar teherbe estem, de sajnos elment, szoval gondolom legalabb az egyiknek atjartatonak kell lennie.


Ahogy mar irtam minden egyes meddosegi vizsgalatot el kell rajtam is vegezniuk. A kovetkezo honapban mehtukrozesem lesz.


Koszonom, hogy irtal!

2016. okt. 3. 08:16
 10/33 A kérdező kommentje:

#8 Rontgenes lesz. Nem akarunk ragorcsolni, de egyszeruen nem lehet nem ra gondolni, foleg ha mar regota probalkozol, mindenhol terheseket latsz, kisbabakat, meg az ismerodesid hipp hopp azonnal teherbe esnek, tolunk meg csak kerdeik, na mire vartok meg?!


A legszomurubb az egeszben hogy akiknek azonnal sikerul cigiznek, fuveznek, sot heti rendszeresseggel isznak is es meg csak nem is tervezik. Mi meg normalis eletet elunk, egeszsegesen eszunk, sportulunk, szeretjuk egymast es nem sikerul.


Gratulalok a babahoz!!

2016. okt. 3. 08:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!