Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Valaki segítene pajzsmirigy...

Valaki segítene pajzsmirigy alulműködés ügyben?

Figyelt kérdés

Ezzel a vervetellel mentem endokrinológushoz:


TSH:4,520mlU/l

T4:13,80pmol/l

T3:4,70pmol/l

Erre kaptam syntroxinet napi 1et 13mg

Majd az orvos megkért hogy, 6 héttel később 6 hét gyógyszer szedés után a 21. Napon menjek el újra vérvételre.

Ennek az eredmenye:


TSH:1,190 mLu/l

T4:12,8 pmol/l

T3:4,5 pmol/l

Progeszteron 23,90nmol/l


Ez alapján a Tshmat levitte a gyógyszer,viszont a T4 rosszabb lett mint előtte

Ez hogy lehetséges?



2021. dec. 6. 08:57
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Ugyan ez a gond nálam is,elkezd erősödni de sose olyan erős mint a kontroll. Neked mit mondott a doki,mit csinálj,hogy erosodjon a progi szinted?

Én már nem tudom,mit tehetnék,hogy terhes legyek....

Lombikozni nem akarok még egyenlőre,jó lenne ha természetesen foganna meg.

2021. dec. 13. 09:46
 12/12 anonim ***** válasza:
ja lány vagy,akkor nem érdekes a véleményem! 50 - es ff vagyok, pár éve alulműködést állapítottak meg nálam, addig azt sem tudtam, hogy van pajzsmirigyem. pár évig szedtem az L-Thiroxint, de szó szerint hülyültem tőle! teljesen megszünt a rövidtávú memóriám! két éve abbahagytam a szedését, nem érdekel, már az orvoshoz sem járok.
2022. jan. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!