Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Késik a menstruációm, de a...

Késik a menstruációm, de a teszt negatív!?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Fél éve próbálkozunk a tesó projekttel, kislányom lassan 2 éves, aktív cicis. Ciklusaim 27-28 naposak fixen. Most tartok a 30. napon, menzesz sehol. Már elkezdtem reménykedni... Tegnap reggeli x-epil teszt full negatív. Akkor már engedjem el ezt a hónapot, ugye? :( vagy érdemes egy 10-es erősségű másik tesztet próbálnom? Azért szerintem ha baba lenne egy halvány csíknak már lennie kéne....

Ami még eszembe jutott, hogy a múlt hónapban kaptam a 3. Covid oltást, lehet az kavart be és amiatt késik? Bárkinek tapasztalat akár az oltás, akár az x-epil teszt kapcsán?



#késés #X-epil #tesztnegatív
2021. dec. 13. 06:59
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Tesztelj holnap reggel egy érzékeny teszttel, ha addig nem jön meg.


Én nem szoptattam ilyen sokáig, így nem értek hozzá, de nem játszik közre a szoptatás?

Két barátnőmnek is azután lett babája, miután abba hagyta a szoptatást.

2021. dec. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
Én még nem adnám fel, de valószínűbbnek tartom, hogy nincs terhesség. Ennyi késés simán belefér, ráadásul akár az oltás is bezavarhat (főleg ha pfizert kaptál). De ha pár napon belül sem jön meg, csinálj még egy tesztet, annak már legalább halványnak kellene lennie.
2021. dec. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Oltástól szokott késni, igen.
2021. dec. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Boss01 válasza:
65%
Az oltástol késhet mertva feleségemnek is késett már nőgyogyászhoz ment és ott mondavneki a dokotornő hogy nyugodjon meg az oltás miatt van meg is ultrahagozta
2021. dec. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%
Én elkezdtem szedni baratcserjet ebben a honapban (a szoptatasert felelos hormont csokkenti) Meg csak az ejjeli cicizest engedem mar a fiamnak. Mellette szedek inozitolt (peteérést segíti). És ossze is jött a masodik hónapban. Hátha segítek.
2021. dec. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
40%
Ciklusaim 27-28 naposak. Oltás után 32 napos volt... Simán bekavarhat. Várom még az oltás utáni 2.mensit, remélem az max baba miatt fog késni...
2021. dec. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!