Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 2 millió/ml spermaszam elég a...

2 millió/ml spermaszam elég a lombikra?

Figyelt kérdés
2021. dec. 21. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lombikra elég. Ha csak a szám a kérdés. Inszemhez 5 M vagy afelett kell.
2021. dec. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Novemberben 8 millió/ml volt most decemberben gyógyszeres kezeléssel 2 millió/ml, megtartóztatással. Mindkettőnél 40% aktív és 10% kóros

Hogyan?

2021. dec. 21. 19:54
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Millió alatti volt, azt mondták inszemhez is kevés, gondoltam nekem 1 is elég lenne. Hát sikerült spontán , inszem előtt, mert az én dokim megcsinálta volna, lombikra nem akartam menni, volt már 2 gyerekünk.
2021. dec. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sokminden lehet az oka, hogy visszaesik a szám. Maga a gyógyszeres kezelés, attól függően, mire irányult, gyulladás a szervezetben, nagyobb hőhatás stb.

Nekünk első mérésnél 7 M volt, aztán második alkalommal 500 ezer csak. Ennek ellenére pont lombik előtt összejött nálunk is. De az 500 ezer is elég lett volna, hogy lombikra válogassanak a jó minőségű spermiumok közül. (#1)

2021. dec. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Lombikra 1 db is elég. Olyankor ICSI lombikot csinálnak, azaz beinjekciózzák a petesejtbe.


Nálunk is hasonló eredmény volt - visszér miatt, férjem tervezte hogy megműtteti magát,de előtte pont sikerült spontán. 3,5 év után!

2021. dec. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok biztató választ.

Nálunk is a visszér a probléma, augmentint meg kliont írt fel a doki nő, mellé meg még fer14et

2021. dec. 22. 07:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!