Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Akinek sikerult mar a lombik,...

Akinek sikerult mar a lombik, beultetes utan mennyire voltak agynyugalomban?

Figyelt kérdés
Az elso lombik sikerult de akkor szinte vegig itthon pihentem, most viszont mar van egy 3 eves fiam es hat nem igazan tudok pihenni hiaba segit a ferjem total ram van gyogyulva a gyerkoc:) ugyanugy emelgetem meg minden. Ez baj lehet?
2021. dec. 23. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Én ugyan spontán lettem terhes, de én sem tudom elkerülni, hogy emelgessem a 16 honapos fiam. Csak akkor emelem, mikor muszaj (etetoszekbe, kádba, babakocsiba, autoba, ágyba, stb...) De egyebkent probalom kerulni, ha nincs oka, akkor nem emelgetem, nem hordozom csípőn.
2021. dec. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Nem voltam egyáltalán, ugyanúgy folytattam a szokásos tevékenységeimet, csak nem erőltettem meg magam
2021. dec. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem az elsonel pihenes volt es kemiai lett aztan a masodiknal szinten pihentem es abszolut el sem indult semmi

Nem kell agyba fekudni csak edzest es egyeb fizikailag megterhelo dolgot kerulni

A siker a szerencsen is mulik nagyreszt

2021. dec. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem első sikerült, beültetés után otthon maradtam szabadságon, sokat pihentem, de nem volt folyamatos ágynyugalom. Sétáltam is például, nem csak feküdtem, inkább csak a stressz elkerülése miatt voltam otthon. Szülés után 13 hónappal spontán terhes lettem és ahogy első írja, akkor emelgetem a fiamat, amikor muszáj, de sokat pihenni nem igazán tudok már, mégsincs probléma eddig és már 20 hetes vagyok.
2021. dec. 28. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!