Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Így szeretnétek majd a jövőben...

Így szeretnétek majd a jövőben gyereket(többi lent)? Ha igen/nem, miért?

Figyelt kérdés
Olyan emberek véleményére vagyok kíváncsi, akik annak idején mesterséges megtermékenyülés hatására születtek meg, vagy anno a szülei sok orvost végigjártak, mire megszületett. Ha kiderülne, hogy Nektek is már csak hasonló úton menne, így is vállalnátok a vér szerinti gyerek vállalását?

2021. dec. 4. 20:38
A kérdező szavazást indított:
Igen, egy stabil kapcsolatban és egzisztenciával egyszer szeretnék
Nem, akkor sem, ha anyagilag és partner ügyileg úgy állnék
45 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Hmm, bár tervezett, de spontán megfogantam, azt gondolom, az hogy valaki mesterséges megtermekenyitessel fogant, nem befolyásolja, hogy ő maga szeretne e gyereket, és meddig képes érte elmenni.
2021. dec. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
49%
Én ugyan természetes úton fogantam, de soha nem vállalnám be a lombikot. Gallyra vágja az a rengeteg hormon a szervezeted. Nekem nem éri meg, inkább örökbefogadnék.
2021. dec. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

1: A kérdés annak az apropóján merült fel, hogy egy válaszban valaki az egyre növekvő lombik száma és a depresszióra való összefüggésre hívta fel a figyelmet.

2: Ezt a szempontot is abszolút érthető.

2021. dec. 4. 21:19
 4/15 A kérdező kommentje:
* abszolút meg lehet érteni
2021. dec. 4. 21:20
 5/15 anonim ***** válasza:
47%
Miért, szerinte régen nem volt depresszió, dehogynem, csak internet nem volt.
2021. dec. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
5: Azt nem mondtam, hogy nem volt- meg a másik kommentelő se-, csak, hogy ennek köszönhetően megnövekedhetett a számuk.
2021. dec. 4. 22:47
 7/15 anonim ***** válasza:
45%
Én sem erőltetném, ha nem jött volna össze saját gyerek, örökbe fogadtunk volna.
2021. dec. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
39%
Nem, több (5) közeli rokonom is lombikkal fogant és elég érdekesek gyerekkoruk óta. Nem akarok megbántani senkit sem, akinek csak lombikkal sikerülhet a baba, de engem nagyon zavarna, hogy itt nem működik a természetes szelekció és ez az én tapasztalataim alapján elég látványosan megmutatkozik.
2021. dec. 5. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%

8as: akkora hülyeséget beszélsz, hogy fáj. Az életben nem mondanád meg a lombikos gyerekek döntő többségéről, hogy hogyan fogantak.

Az IVF kezelés során ugyanaz történik mint természetesen. ICSI és PICSI kezeléseknél nem, de a beteg embrió itt se fejlődik tovább. Nézz utána a dolgoknak mélyebben mielőtt téves következtetéseket vonsz le és azokat tényként tálalod.

2021. dec. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
8-as: Ezt kifejtenéd bővebben?
2021. dec. 5. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!