Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kinek hanyadik lombik sikerült?

Kinek hanyadik lombik sikerült?

Figyelt kérdés
Hány sikertelen lombik után adnátok fel?

2021. dec. 27. 13:46
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Első, de úgy tudom, hogy ez a ritkább eset. Én minden követ megmozgattam volna egy saját kisbabáért, amíg van lehetőségem.

Van olyan ismerősöm, aki 15 éve lombikozik, már több helyen volt külföldön is, de nem sikerül nekik. Minden tiszteletem a kitartásáért, de borzasztó nehéz utat választott szegény, megszakad a szívem, ahogy hallgatom a történeteit.

2021. dec. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
1-es vagyok, a teljesség kedvéért, van olyan ismerősöm is, akik az első lombik felé vezető úton abbahagyták, mert a nő úgy érezte, hogy egy keltetőgépnek nézik a testét és pszichológiailag ez túl nagy stressz volt neki. Nem lett gyerekük, nem is fogadtak örökbe, kicsit hiányzik az életükből a baba, de boldogok együtt a férjével. Sok időt tölt a hobbijával, mindig fejleszti magát és halálra babusgatják a kutyájukat.
2021. dec. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Első.
2021. dec. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Első
2021. dec. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Egyik sem
2021. dec. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%

12 beültetésből a 3. és a 6. volt sikeres. Előbbiből a 20. héten elveszítettük az ikerbabáinkat, utóbbiból született egy kislányunk (szintén ikerterhességnek indult).

Nekifutottunk még egy 13. beültetésnek is, de előtte már elhatároztuk, hogy lesz, ami lesz; nem lesz több lombik, hormonkezelés; ezután már nem küzdünk tovább. Végül nem került rá sor, mert a hosszú protokoll 'leállító (GNRH)' fázisa után nem jött meg a mensesem, mert 11 év után egyszer csak spontán megfogant a kisfiunk, -elvileg- elzáródott petevezetékekkel. Ő most 1 hónapos.

2021. dec. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Első és ahol szültem, ott volt akkor több lombikos, mindenki azt mondta, hogy az első sikerült. Ha ez igaz, a fenti válaszokat is nézve, nem is olyan ritka, hogy elsőre összejön.
2021. dec. 28. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
Szia nekem 3 most vagyok 36 hetes kisfiu
2021. dec. 28. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%
A 4.lombikunk sikerült. A fiam 7 éves. :)
2021. dec. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
84%

Nekem az első majdnem sikerült (idén márciusban), a 10. héten leállt a baba szíve. 😥 Nagyon megviselt, ezért nem mentünk még azóta vissza, nem vagyok olyan lelkiállapotban.


Egyik barátnőmnek a 13. beültetés sikerült.


Három volt kolleganőmnek pedig egyik sem, pedig sok évig jártak, ketten közülük örökbefogadtak, a harmadik kutyázik.

2021. dec. 29. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!