Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ezek jó IR értékek, IR-nek...

Ezek jó IR értékek, IR-nek számít ez egyáltalán?

Figyelt kérdés

Cukor éhgyomri: 5,4

60 perces: 5,3

120 perces: 4,8

Inzulin ehgyomri: 8,1

60 perces: 70,3

120 perces: 40,5

Homa index: 1,9

Soha nem voltak még ilyen jó értékeim, tartományon belül van mind. Mondjuk tartom is a diétát szépen, mozgást már kevésbé, gyógyszert nem szedek. 20 kg-ot fogytam fél év alatt, már csak 50 kg vagyok. Orvoshoz csak jövőhéten viszem vissza az eredményt.



#Inzulinrezisztencia, pcos, IR, vércukor, inzulin,
2021. dec. 28. 09:10
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Igen az is van. De arra is csak a diéta meg mozgás van. Arra nincs külön gyógyszer, nem?
2022. jan. 4. 13:32
 12/15 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyon stresszes vagyok, tavaly nagyon sok rossz dolog történt velem, de járni fogok pszichiáterhez valószínű. Gondolom ezért is nem nagyon javul a pcos
2022. jan. 4. 13:35
 13/15 anonim ***** válasza:
Igen, csak a helyes életmód segíthet.
2022. jan. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintem menj endokrinológushoz. Pajzsmirigy egyebkent oke? Tsh t3 t4 atpo?

D vitamin napi 4000NE szeded? Volt nezetve?

2022. jan. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nem volt nézve 3 éve már semmi, csak TSH az jó. D vitamint sose nézték, napi 2000-t szedek. Tesztoszteron volt mindig magas régen, de többi hormon nem. Arra sose kaptam külön gyógyszert. Kértem már endokrinológiára időpontot, de csak február végére kaptam, magànra most nincs pénzem.
2022. jan. 4. 17:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!