Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lehet baja orgazmutol a korai...

Lehet baja orgazmutol a korai terhessegnek?

Figyelt kérdés

9 napja volt lombik beultetesem. Ejszaka szexualis almom volt, nem tudom h a hormonoktol v mert a lombik meg a beultetes miatt kb 3 hete nem voltunk egyutt a ferjemmel. Lenyeg h almomban orgazmusom volt es egybol felriadtam h begorcsolt tole a hasam. Kb 15-20 mpig. Nagyon megijedtem. Nagyon felek h emiatt baja lett a kis embrionak :( nem ertem miert fajdult meg tole a hasam ott lent. Beultetes utan mondta a doki h ne eljunk hazaseletet amig ki nem derul h sikerult e.

Sztetek emiatt lehet baj?:(


2021. dec. 31. 09:30
 1/9 A kérdező kommentje:
Egyebkent azota is ilyen fura erzes van a mehemben v a hasamban nagyon felek :(
2021. dec. 31. 09:40
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem. Az új évben majd hívd fel az orvost, az a biztos amit ő mond.
2021. dec. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

Önmagában ettől nem lesz semmi baj. Ne aggódj, nem történt semmi rossz!


Ez csak az én laikus véleményem, de szerintem a testünk tudja, hogy mit tesz. Ha a terhességnek ártana a szex, vagy az orgazmus, akkor a nők egyáltalán nem kívánnák a szexet terhesen. Viszont a valóságban meg sokan nagyon is élvezik, pont a fokozott altesti vérbőség miatt. Ez meg jót is tesz a méhnek.

A nagyszüleim még szentül hitték, hogy a nő nem tud teherbe esni, ha nem volt orgazmusa. ;) Apuék nyolcan voltak testvérek.

Szóval ne idegeskedj! A stressz jobban tud ártani.


Még az is lehet, hogy az orgazmust, és a görcsöt is, az a folyamat okozta, ahogy felpezsdült a vérkeringesés, miközben beágyazódik az új élet. :)

2021. dec. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

De jo megnyugtattatok, koszonom szepen

Azert holnap reggel csinalok egy tesztet, ugyis akartam a napokban🙈

2021. dec. 31. 09:50
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egészséges terhességnek nem lesz baja az orgazmustól.
2021. dec. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg kimondottan ajánlotta az orvosom a házaséletet a beültetés utáni 3-4.naptól kezdve. Azt mondta, hogy ilyenkor a fokozott vérbőség az alhasban segíti az embrió beágyazódását illetve, hogy a spermában is vannak olyan anyagok amik szintén elősegítik a beágyazódást.

Szerintem ne aggódj emiatt!

2021. dec. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja az orgazmustól.
2021. dec. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%

Komolyan azt hittem, hogy csak velem van ilyen, míg nem olvastam itt másoktól is erről.

Én veszélyeztetett vagyok, és már vagy 3-4x volt ugyanez álmomban. Elsőnél nagyon begörcsöltem, utána már enyhébben. Nagyon mérges vagyok miatta, ugyanis szinte soha nem volt ilyen ezelőtt, erre persze ilyenkor...

Egyébként most éjjel szintén volt, és álmomban leállítottam. Nem tudom hogy sikerült, de mondogattam sokat, hogy nem szabad, szerintem ezért az agyam leblokkolta vagy nem tudom...

Mindenesetre nem vagy ezzel egyedül, elég egy tetű helyzet ez, hisz nincs ráhatása az embernek sajnos. :(

Bízom benne nem lesz több neked sem már!!

2021. dec. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%
Egyetlen egy terhességi tünetem volt a 4 db várandósságom során: valami irgalmatlan libidóm volt, főleg az elején. Ahogy elnézem a 4 gyereket, azt kell mondjam, nem, nem okozott problémát a napi több orgazmus sem. 😅
2021. dec. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!