Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Missed ab után 3 hónappal ez...

Missed ab után 3 hónappal ez mire utalhat? Méhen kívüli..?

Figyelt kérdés

Októberben volt 1 missed ab műtétem, és most kezdtünk újra próbálkozni az orvosom áldasa után.

3 napja volt peteérésem ( ovulációs teszt pozitív volt) éreztem is a "tünetek" alapján.

Reggelre viszont fájdalommal ébredtem a jobb petefészkemben és környékén, de ennyire csak akkor fájt amikor a missed ab után voltam.

Tudom, hogy nagyon korai, de mi van ha sikerült és esetleges hegesedés miatt van ott fájdalom?

Most szerencsére kevésbé fáj, de azért nyomásra érzékeny.



2022. jan. 12. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:
inkább a peteérést érzed, mintsem hogy sikerült volna, hiszen még be sem ágyazódhatott. viszont a nyomásra érzékenység miatt lehet beszélnék a dokival. lehet normális peteérés után, de én még nem találkoztam ilyennel... de hátha lesz vki aki igen és meg tud nyugtatni:)
2022. jan. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtál!

Rosszul fogalmaztam, inkább úgy értem ha valami el is indult akkor mi van ha a hegesedés vagy bármi miatt pangás van.

Felhívtam a dokim, a covid miatt a kórházban nem fognak rám nézni kivéve ha van más panaszom ami súlyosabb, a magánban meg nincs most időpontja..."figyeljem magam" ez volt a tanács.

2022. jan. 12. 11:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Mised nem érini a petevezetéket se semmit ott, de lehet érzékenyebb lettél, és jobban megérzed. Én is érzem a t{bbedik missed után,a leteérést előtte semmi jele nem volt.
2022. jan. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!