Lombiknál van korhatár a férfiaknál? Én 35 a párom 46 éves, és március 2-án lesz az első konzultációm! Izgulok nagyon ezmiatt is, meg magam miatt is. Ugyanis kivették mindkét petevezetőmet.

Figyelt kérdés
Esetleg tudna adni valaki részleteket mondani erről, hogy mi a menete a beültetésig?
2022. jan. 15. 08:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Férfiaknál nincs korhatár :)


Mi is lombikra mentünk volna tavaly előtt a Forgács intézetbe. Az idő szűke miatt csak. Én 33 éves vagyok, párom 54. Sajnos további infókat nem tudok mondani, mert spontán terhes lettem, most 7 hónapos a kisfiunk :)

2022. jan. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nincs.

Barátnőm 31, férje 48 volt. 3.lombikuk sikeres lett.

2022. jan. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Férfiaknál nincs korhatár.


A menete dióhéjban annyi, hogy kivizsgálnak benneteket, majd ha minden OK, akkor választanak egy protokollt neked. A leírtak alapján elkezded adni magadnak a hormonokat, miközben 2-3 naponta figyelik, hogy nőnek a tüszők. Ha elérnek egy bizonyos méretet, akkor be kell adni egy tüszőrepesztőt, ami befejezi a tüszőérést, és elindítja az ovulációt, ami nem következhet be, ezért az injekció percre pontos beadásától számítva 32-34 óra múlvára időzítik a leszívást.

Leszívás napján a férjed mintát ad, neked pedig rövid altatásban leszívják a tüszőket.

1-2 órával utána haza is lehet menni.

A sejteket összeeresztik, vagy direkt megtermékenyítik a lombikban, majd figyelik az osztódásukat. Megfelelő fejlődés esetén 2-5 naposan ültetik be az embrió(ka)t. Ezután 2 hét múlva vérvétel mutatja meg, hogy történt-e megtapadás.

2022. jan. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
1-es nagyon gratulálok!!! Huuuu most nagyon megnyugtattatok köszönöm nektek!!!
2022. jan. 15. 21:24
 5/7 A kérdező kommentje:
Még annyit szeretnék kérdezni hogy első az konzultáción nem feltétlen kell a páromnak is jönni ugye?
2022. jan. 16. 08:18
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem legyen ott a parod, ha tud. Persze most ki tudja virushelyzettol fuggoen be e mehet. Nalunk pl elso konzultacional megvizsgaltak engem is, plusz neki is csinaltak spermavizsgalatot.
2022. jan. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*bemehet-e
2022. jan. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!