Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Miért tart már 20. napja a...

Miért tart már 20. napja a menstruációm?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Soha nem volt problémám a menstruációmmal (kivétel 1 alkalom, amikor egy hónap kimaradt, de a következő hónapban normálisan megjött, ez már régebben történt és szerintem a stressz volt az oka).

Na szóval január 4-én jött meg és még mindig tart. Ez a 20. nap.

Meg vagyok ijedve. Esetleg járt már valaki hasonló cipőben?

Mi volt az oka? Légyszives csak normális válaszokat adjatok. Köszönöm



2022. jan. 23. 13:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Barátnőmnek ciszta miatt volt.

Mondjuk ő 2 hónapot várt vele mire teljesen elöntötte a vér de annyira, hogy matraccsere mire végre dokihoz ment… még aznap megműtötték.

2022. jan. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
20 napja vérzel, nem orvoshoz mész,hanem a neten keresel választ. Ne haragudj,de normális vagy??
2022. jan. 27. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Utolsó

Igen, teljesen normális vagyok

Mint már írtam, nincs lehetőségem orvoshoz menni, de persze ítélkezni könnyebb 😌

2022. jan. 27. 09:40
 14/17 anonim ***** válasza:
56%

De nincs olyan, hogy nem tudsz orvoshoz menni. Akkor haljál meg, vagy milyen választ vársz? Az életedről van szó, komoly baj is lehet.


Feltételezem, nem vagy elzárva egy pincébe, mint Natascha Kampusch. Akkor ha nincs pénzed, lopják ki anyádék tárcájából buszjegyre valót és menjél el az ügyeletre.


Nincs olyan kifogás vagy ok, ami miatt az életedet érdemes kockáztatni. Az ilyen hülyét csak elítélni lehet, igen.

2022. jan. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

No panic, majd ha már nagy a baj a mentő elvisz és akkor nem kell neked menni.

Ciszta lehet, műteni szokták de sos mielőtt elvérzel.

2022. jan. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
No itt mizu? Élsz még?
2022. febr. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

De kedves vagy 😂

Igen, élek.

Nem véreztem még el😂

2022. febr. 7. 00:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!