Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 8. napja kesik, lehet baba?...

8. napja kesik, lehet baba? (Tobbi lent c: )

Figyelt kérdés

Eletemben egyszer kesett, azt is hirtelen nagymennyisegu fogyas miatt 4 honapot. Azota be allt a havim 27-30nap kozottre. Bar nagyon az elejen meg a 36 nap is bele fert. 8napja meg kellet volna jonni, de semmi. Ugyan "kirugyeztem" es a melleim fajnak, de se a szokasos ingerlekenyseg eros derekfajdalom es a gorcsok sem jelentek meg. Viszont borzaszto nagy ehseg rohamaim vannak. Kb egy 5-6kilot fel szedtem alig egy honap alatt. Julius 13 kornyeken volt egy felfazasom, amire gyogyszert szedtem, 1-2nap alatt teljesen elmult. Julius 30.kan kellet volna 29.napon meg jonnie, az "app", szerint. Ma augusztus 6 van, es harom-negy napja egyre tobbszor van vizelesi ingerem, es fajdalom nelkul,.. jo a Niagara :D (nem ugy mint felfazaskor.) Parommal a baba kozel 3eve nem jon ossze, bar meg lehet erettlenseg vegett (minden teren keson ero) volt egy negativ tesztem kb. 3.ka korul.

Vajon az elozo havi felfazas vegett, vagy lehet hogy vegre sikerult? :)



2018. aug. 6. 07:49
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
( Nyilvan, tudom nogyogyaszhoz kene forduljak, de meg a hetet ki varom, amig nem muszaly, nem szeretnek elmenni, nagyon nem szeretem. Es izgatott vagyok, ezert szeretnek tapasztaltabb emberektol valaszt, amig ki nem derul :) )
2018. aug. 6. 07:53
 2/31 anonim ***** válasza:
68%

A muszáj pontos j! Az egy dolog, hogy írni nem tudsz, de legalább akkor a szgeped vagy telefonod automatikus helyesírás ellenőrző és javító programjának javaslatát fogadd el..


A kérdésedre: katasztrófa a kérdés.. Konkrétan az a szint amire hatszor kérdezel vissza, hogy: - mivaan? Éretlen a barátod? Hány éves, 10?

Szerinted más szeret nodokihoz járni? Nem, de ez nem szeretet kérdése.


Szerintem kamu. Többi hulyegyerek haverod táborban van?

2018. aug. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Bármi lehet. A felfázás, gyulladás vagy akár baba is.A tüneteid pedig lehetnek pms tünetek és terhes tünetek egyaránt. Csinálj meg egy tesztet, már elvileg ki kell mutatnia.
2018. aug. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

Mit jelent, hogy éretlenség miatt nem jön össze a baba?

Az, hogy későn érő típus még nem jelenti azt, hogy nincsenek katonák:) Hacsak nincs valami baj fizikailag valamelyikőtöknek össze kellene jönni.

Viszont 1 hónap alatt híztál 5 kg-ot.Az ha terhesség volna a háttérben nagyon sok!Rettentő sok.Ne várj a nőgyógyásszal tovább, lehet hormonális a probléma nálad.Három év után meg inkább vizsgáltassátok ki magatok meg nőjetek fel rendesen mielőtt babát vállaltok.

2018. aug. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Kedves elso kommentelo,

1. Dolgozom, telefonrol, felig a munkam vegzesekor irogatok, mert nagyon kivancsi vagyok hogy mi lehet.

2. Nem nagyon erdekel hogy ki mennyire szeret nogyogyaszhoz jarni.

2018. aug. 6. 08:30
 6/31 A kérdező kommentje:

Ameddig nem muszaly en nem megyek.

3. 19 eves vagyok, nagyon fiatalo kerultunk ossze parommal o most tolti meg csak a 18-at!

2018. aug. 6. 08:32
 7/31 A kérdező kommentje:
Kedves 3. Valaszolo, elmeletileg semmi bajunk nincsen. :( De megsem.. Es tudom, korai a probalkozas, de mi szeretnenk:)
2018. aug. 6. 08:41
 8/31 A kérdező kommentje:
Akar a szavaidnak mas esetekben, arc nelkul plane.. sulya is lehet!!
2018. aug. 6. 08:55
 9/31 A kérdező kommentje:
Most, hogy tudom hogy van gyereked. Vissza vonom amiket elobb irtam. Eleg baj lessz ilyen szulokkel fel nonie :D Ugyhogy kerlek,ott egy gyerek kezdj el vele foglalkozni, ha mar ertelmeset nem tudsz.
2018. aug. 6. 09:17
 10/31 anonim ***** válasza:
90%
A lesz egy sz.
2018. aug. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!