Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Austriaban elő terhes anyukak?

Austriaban elő terhes anyukak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kerdesem a kovetkezo :


25eves terhes nő vagyok,Austriaban elek,dolgozom.

Hét éve probalkoztunk,sikertelenül a gyerekkel.Eldontottuk hogy lombikozunk. Elkezdtuk es a vege elott sikerult termeszetes uton.

Ez volt Januar 10,a doki betegszabira tett 30-ig.

Amire igazan kivancsi vagyok,meddig kell dolgoznom,es kikor menthet fel az orvos a munka alól. Ugyanis szo sincs arrol h nem szeretnek dolgozni,de nagyon felek a mostani helyzetben.Oltatlan vagyok,plàzàban takaritok ahol napi 1000+ember megfordul.

Valaszaitok koszonom.



2022. jan. 27. 05:09
 1/4 A kérdező kommentje:
Terhes nők,anyukak bocsi.
2022. jan. 27. 05:18
 2/4 A kérdező kommentje:
Es allo munka,vegyszerekkel
2022. jan. 27. 05:30
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt az aggodalmadat az orvossal beszéld meg mielőbb. Remélem jönnek majd olyanok, akik szintén ott élnek és tudnak segíteni.
2022. jan. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A várandósságot közöld a munkaadóval. Nekik kötelességük azonnal jelenteni az Inspektionsarzt-nak vagy Inspektionsärztin-nek. Az orvos fog dönteni, hogy felment-e teljesen a munkvegzés alól. Ha igen, akkor bérként az utolsó 13 hét átlagát számítják.

Minden jót kívánok!

2022. jan. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!