Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Segít valaki ebben a hormon...

Segít valaki ebben a hormon teszt eredmènyének az értelmezésében ?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Ciklus 26 ik napján történő vérvétel eredményei :


Anti TPO : 9 Ul/mL . ( Normál érték < 34)


Ösztrogén : 1219 pmol/L. (Normál érték luteális fàzisban 222-854 között kell mozogjon . Lutealis fázisban vagyok , digitálisan napra pontosan ovulálok .


Progreszteron : 20.1 nmol/L . ( normál érték lutealis fázisban 13-46 között )


FT4 : 14.1 pmol/L .( normál értek :12-22 között )


TSH : 3.03 . Normal értek 0.27-4.2



Szerintetek ez mennyire jó ?


Es mennyire számít magasnak az ösztrogén szintem? Doki hoz csak két hét mulvàra van elérhető időpont megbeszélni az eredményt .

Előre is köszönöm



2022. febr. 2. 13:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az ösztrogént nem tudom, de a Tsh nak 2 alatt kéne lenni,a teherbeeséshez.
2022. febr. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent, hogy digitálisan napra pontosan ovulálsz? Ne haragudj, de ezt nem tudom értelmezni.

Hány naposak a ciklusaid, és hányadik napon van az ovu?

A fentiek alapján, ha a megfelelő napon volt a vérvétel, akkor ösztrogéndomninanciára gondolnék. A ciklus első felében milyen eredmények születtek? Gondolom azt is megnézték, hiszen azzal együtt teljes a kép.

2022. febr. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!