Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Nincs több ötletem mi lehet a...

Nincs több ötletem mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Nem jön össze a baba lassan másfél éve. Hormonpanel jó,uh jó, labor jó,csak az éhgyomri cukor magasabb kicsit.Szedtem már vitamint,inofolicot, lh teszteltem(nem bízok benne,de azért csinálgattam,pozitív szerű volt,de rendes pozitívnak nem mondanám) closty+ progeszteron,igaz csak két hónapja. Ciklusom nagyjából rendben, 30 napos átlagban(+ - 1 nap) elötte barnázok pár napig,ezen a progeszteron sem segített eddig. Vékony vagyok.Párom decemberben megy vizsgálatra,de nem hiszem h nála van a baj. Átjárhatóságit tervezek bár a nődokim nem mondta még. Mondjuk uh követést sem csinál closty+ progeszteron miatt.pedig úgy tudom kéne. /Amúgy a legjobbnak számít a városban/ Mi van még amit lehetne próbálni?

2021. nov. 22. 20:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk kivizsgálni a párod, és ha magas az éhgyomri cukrod, akkor diétázni.
2021. nov. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk pont a lényeg nincs meg. Mi az hogy magasabb kicsit? Cukor problémák okozhatnak terhebeesesnel gondot.
2021. nov. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Cukor- és inzulinterhelés volt? TSH-t csekkolták? Hődet nézed? (fárasztó de az meg az lh teszt már tisztább képet ad hogy van-e peteérés)

Azért vannak még opciók bőven. Az is, hogyha pár kör Closty után nem jön össze, elmentek a legközelebbi meddőségi klinikára.

2021. nov. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet feleslegesen járkálsz, mert azért egyszerűbb lett volna a pároddal kezdeni, csak mert nem gondolod, hogy nincs nála baj attól lehet. Volt ismerős akinek a gyerekkori bárányhimlő hagyott hátra valamit, kapott rá gyógyszert, és 3.hónapban jött is a baba,a másiknak egy viszér okozta a bajt.
2021. nov. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Férjem urológusa szerint nagyon gyakori a herevisszér ami bizony idöleges meddőséget okoz. Egy egyszerű uh és spermavizsgálat. Nem is értem, azt hogy mondhatsz olyat,hogy nem hiszed nála van baj?! Egyszerűbb lett volna nála kezdeni a kivizsgálást és lehet már a kezedben tarthatnad. Férjem visszér műtéte után 1 hónapban sikerült nekünk.
2021. nov. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mi alapján nem hiszed, hogy a párodnál van gond? Gyakoribb, mint hinnéd, hogy a férfi oldalon van gond, és ennek semmi jele az égvilágon nincs. Ja, és egy vizsgálatból kiderül, nem kell orvostól orvosig járni. Nekünk is ezért nem sikerült.
2021. nov. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Van egy barátom, ők 3+ éve próbálkoznak. Ő is mindig azt mondta, hogy nem érti, hisz minden rendben van, csak ez egy kicsit meg az egy kicsit. AZtán most kiderült, hogy a feleségének endometriózisa van (amit eddig senki nem vett észre, mert nem jártak olyan dokiknál). Ha "minden rendben" van és nem jön a gyerek, akkor nem volt elég viszgálat... És ezt tapasztalatból mondom. 3 inszem és lombik után. 1 gyerekkel.
2021. nov. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Egy gyerekünk már van,azért nem gindolom,hogy nála lenne a gond,nekem viszont volt cikluszavarom. Ebből gondolom,hogy nálam. A hormonpanelt és a hemoglobina1c-t csináltak eddig a hormonok azon rendben voltak. A reggeli magas cukorra /6/ azt mondták,hogy a stressztől is lehet. Ezért nézettem kortizolt az jó volt és D vitamint,az kicsit kevesebb mint kéne,azóta pótolom. Nem eszem sok szénhidrátot/max 80g/nap/ vékony vagyok, a dietetikus 160gos diétát mondott de már akkor sem ettem 100at sem. A meddőségi központban mi történik?
2021. nov. 24. 19:51
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak termékenysége is nagyon változó, simán romolhattak az eredményei, jobb megnézetni.
2021. nov. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekünk 2 gyerekünk volt, jó már nagyok.

Én öltem a spermát, amin nekem segített a teherbeesést segítő síkosító, + a sperma sem volt az igazi. Még az inszemet sem ajánlották olyan volt a sperma kép, még is spontán sikerült a sikosítóval.

2021. nov. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!