Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mit lehetne még tenni,létezik...

Mit lehetne még tenni,létezik még valami amit nem próbáltam?

Figyelt kérdés

Másfél éve próbálkozunk sikertelenül,úgy hogy már van egy gyermekünk,ő nagyon hamar sikerült. 30éves vagyok. Voltam vérvételen/3.és21.napi,hgb1c,kortizol,D vitamim/utóbbi kicsit kevesebb volt azóta pótolom. Volt cikluszavarom,túl hosszú volt a ciklus és barnáztam előtte.Túl vagyok 3 hónap sárgatest-progeszteron kúrán, szedtem több fajta vitamint, uh rendben, citológia rendben. Volt felfázásom arra antibiotikumot szedtem. Próbáltam azt a segítő síkosítót. Kiderült h páromnál van gond,kapott kezelést,most azt várjuk h javultak e az eredményei. Az én ciklusom egy ideje rendben van. Jó lenne egy átjárhatósági vizsgálat,de most államiba nem csinálnak ilyen tervezett műtéteket. Vagy van ahol igen? Lh tesztet is próbáltam, egyszer mintha lett volna pozitív, de ha épp nem jókór csinálom a tesztet akkor lehet h elszalasztottam. Nem megbízható.

Mi van még amit ki lehetne próbálni? Vagy mi kerülheti el a figyelmem? Az nem lehet h ilyen sokáig mellélövünk az idővel. Számolom a jó napokat de ha nem számolnám ki ennyi idő alatt akkor is el kellett volna találnunk.



2022. jan. 21. 12:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Az lh tesztet nem egyszer kell csinalni hanem napokon keresztül…

Amit tudsz csinalni az az, hogy kicsit leáll az mert annyira ra vagy kattanva hogy lehet amiatt se sikerül.

2022. jan. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%
Leallsz*
2022. jan. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Sport vagy torna van a napjaidban?
2022. jan. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az lh tesztet nem igazan értem, mi az hogy elszalasztottad? Ha minden egyes nap csinalod akkor pozitiv lesz valamelyik nap. Vegyél egy csomo netes, olcso lh tesztet, azok is kivaloak erre.
2022. jan. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
41%
Az első azért sikerülhetett mert nem gorcsoltel rá.
2022. jan. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne rossz valahogy megcsináltatni az átjárhatóságit.
2022. jan. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
Nekem is azt mondták, hogy azért nem jön, mert rágörcsöltem. Engedjem el, aztán jönni fog. Ezt egy doki is mondta az átjárhatósági vizsgálat reggelén. Aztán kiderült, hogy mindkét petevezetékem el volt záródva. Na ennyit a rágörcsölésről… pedig már volt két gyerekem, akik hamar összejöttek. De aztán valamitől elzáródtak a petevezetékek. Ha elengedtem volna, se tudott átjutni a petesejt.
2022. jan. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%

A pàrod szokott pl forró vízben fürdeni?


Hallottam már olyat, hogy bár nem volt szervi probléma, a férfi kb megfőzte a spermiumokat, és emiatt nem ment.

2022. jan. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
28%
Pedig tényleg van ilyen nem is egy, hogy rágörcsölnek aztán feladják, örökbe fogadnak és bumm sikerül a baba.
2022. jan. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%

Egyébként sok magán orvos is csinal mar atjarhatosagit a rendelőjében.


Egyébként a stressztől is összetapadhatnak a vezetékek. Elvileg.

De ragorcsolni sem szabad komolyan. Itt vagyok példának en.

Endometriozis, 2 műtét aztan a masodik után ugy voltam hogy jön amikor jönni akar nem fogunk ragorcsolni. Össze is jött. Előtte mindig remegtem hogy jaj szexelni kell és csak jöjjön össze a baba. Szeptemberben mutottek, 6 het pihi volt es decemberben sikerült.

2022. jan. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!