Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Tényleg létezik olyan hogy...

Tényleg létezik olyan hogy egy párnál semmit nem találnak mégse lesz babájuk még lombikkal sem?

Figyelt kérdés
Ez mitől lehet?
2022. febr. 7. 13:17
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Létezhet, de viszonylag ritka. Mivel senki nem tudja mitől van, ezért itt sem fogja senki megmondani, hogy mitől lehet. Szerintem valami mélyebb genetikai dolog. Vagy akik hisznek benne: nekik egyszerűen nem ezt szánta a sors.
2022. febr. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Sajnos ez a tudomány még eléggé gyerekcipőben jár. Igen, létezik olyan, hogy elvileg mind a kettő egészséges, és mégsem lesz gyerekük. Szerintem van olyan, hogy simán csak nem illenek össze, de ezt nem tudják tudományosan bebizonyítani.

A lombik az más kérdés. Sajnos a beültetett megtermékenyített petesejtet sokszor idegen testként érzékeli az anya teste, és nem fogadja be. Nekem sajnos több olyan ismerősöm is van, aki végigcsinálta az összes államilag támogatott lombikprogramot, és mégsem sikerült.

2022. febr. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk is van a csaladban egy lanyka,mindig elvetel az elso trimeszterben,egyszeruen elhal a baba. Azt hiszem 5 vetelesen van tul. Meg probalkoznak. Nincs meg mi a gond. Mar steroidot immungyengitot is szedett,megsem sikerul eljutni a 10.hetig sem. Nagyon sajnalom es ugy drukkolok nekik.
2022. febr. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%
Nem olyan nagyon ritka, talán a párkapcsolatok 20%-a is lehet ilyen. Érdekes viszont, hogy ha valamikor, több évtized után mégis bekövetkezik az esemény, akkor a párok sokszor szétmennek, ami valahol mégis csak azt jelzi, hogy "lélekben" nem voltak együtt.
2022. febr. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Létezi, az én szüleim is így jártak. (én az első házasságból vagyok, mielőtt valaki ebbe akar belekötni)
2022. febr. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Inkább csak nem vizsgálták ki őket mélyremenően.
2022. febr. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%
4.: És akkor aki csak egy diszkó wc-jében full részegen egy vaidegennel összekamatyol és rögtön gyerek lesz? Azok "lélekben" annyira passzolnak? Ugyan már...
2022. febr. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
Van ilyen, ismerek is ilyet és alaposan ki vannak vizsgálva. Külföldön is voltak. Kísérleti kezelésben is részt vettek az USA-ban
2022. febr. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%

Nálunk is így alakult, teljes kivizsgálás, próbálkozás, aztán meddőségi központ váltás után a vizsgálatokat elkezdtük teljesen elölről. Kiderült, hogy évekkel korábban egy neves doktor rosszul értékelte ki a vizsgálati eredményeket. Az új dokinál tulajdonképpen azonnal meglett a probléma, sőt, a vitt leleteket megtekintve jelezte, hogy neki az gyanús. Igaza lett, azt követően az első hónapban megfogant a baba.

Szóval csak azt akarom mondani, hogy minden reménytelenség ellenére van remény!

2022. febr. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9es megkérdezhetem mi volt a gond?
2022. febr. 7. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!