Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Missed ab után petevezeték...

Missed ab után petevezeték átjárhatósági vizsgálat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Teherbe estem először. Missed ab lett a vége. Majd nem sikerült a teherbeesés 9 hónapig. Elmentem átjárhatósági vizsgálatra, azonnal teherbe is estem abba a hónapban. Amikor a kontrasztanyag feljutott volt egy óriási fájdalmam, de az orvos azt mondta minden tökéletes, átjárható vagyok. Majd másnap alvadt vér darabok jöttek. Szerintem valamit mégis csak megindított.

Ez a terhessèg is missed ab-al zàrunk, genetikai rendellenesség miatt.

Missed ab után lehet elháródik valami? Mert korábban ez lehetett a gond szerintem.

Mennyi időre lehet vagy szabad újra átjárhatósági vizsgálatra menni? Érdemes-e majd ha megint nem sikerülne?

Volt aki többször volt?



2022. febr. 10. 22:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
49%
Szeritntem ha már teherbe tudtál esni akkor nincs elzáródás. Ez pusztán véleltlen.
2022. febr. 11. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Igen, csak első missed ab után csak az átjárhatósági után sikerült teherbe esni. Valamit mégis okozott akkor a műtét ha ez segített. Ezért gondoltam rá
2022. febr. 11. 07:21
 3/18 anonim ***** válasza:
81%

Miért nem az orvost kérdezed!

És ha eldöntötted h az volt akkor hajrá következő műtét!


Sose fogom megérteni h minek kérdeztek ha semmit nem fogadtok el mert ti tudjátok!


Gondolkozz már egy kicsit!2 vetélésnél inkább genetikai,IR,pajzsmirigy..... probléma van mint hogy átjarhatóság!

2022. febr. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Már bocs, orvoshoz még nem most megyek, de nyilvàn megfogom kérdezni. Addig is gondoltam hàtha valakinek volt többször, tud tapasztalatot mondani vagy tudja, megkérdeztem!

Neked nincs tapasztalatod, helyette leokoskodod nekem itt az életet!

Nem vagyok hülyegyerek, ezermillió kivizsgáláson jàrtam már, főleg a felsoroltakon amit Te írtál! Hidd el millió orvossal beszéltem már, de ezt a kérdést még csak körbe járom!

Azt gondoltam olyan ír ide, ha van természetesen, aki már járt hasonló cipőben!

El tudom fogadni a tanácsokat és a meglátásokat de a buta kommentek csak rontanak a helyzeten, ami épp nem fényes így sem, már ne is haragudj!

Köszönöm azért, hogy megpróbáltad.


És ha elolvastad nem 2 vetélés volt. A másodikat meg kellett szakítani genetika miatt. És igen ezt már kivizsgáltattuk!

Ettől függetlenül akkor is, a 2. Baba nem akart összejönni, mégis az átjárhatósági utàn sikerült, AZZONNAL! Azért keresem ebben az összefüggést.

De mégegyszer köszönöm !!!!

2022. febr. 11. 08:33
 5/18 anonim ***** válasza:

Sose tudhatod h ki és milyen háttérrel válaszol😉

Sok sikert az átjárhatóságihoz!

2022. febr. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Én még egyáltalán nem voltam átjárhatósági, az lett volna a következő, de lett egy kémiai terhességem.

Utána kérdeztem az orvost érdemes-e elmenni, azt mondta nem, ha teherbe tudtam esni az azt jelenti legalább az egyik petevezetékem átjárható, úgyhogy tök felesleges.


Ha nem sikerül fél éven belül akkor nekem amúgy is lombik jön (nekem sz inszemet nem ajánlják), úgyhogy én pl. nem is fogok menni átjárhatóságira egyáltalán.


Nyilván később is elzáródhat, ezért van az hogyha van már valakinek van egy gyereke az nem jelenti azt hogy nincs probléma, de ez nem egyik napról a másikra történik.

2022. febr. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os. Én is így gondolom ahogy Te írtad, viszont nekem az első missed ab után mégis jót tett az átjárhatósági, mert akkor jött össze. (Előtte 9 hónapig nem) Szerintem akkor viszont missed ab műtét után elzáródhatott valami. Vagy nemtudom.. :(

Mindenképp beszélek majd erről a dokival ha nem sikerül.

2022. febr. 11. 21:41
 8/18 anonim ***** válasza:
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2022. febr. 12. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Azóta sikerült kérdező? Úgy tudom, hogy az átjárhatósági vizsgálat 2 évig "érvényes".
2022. máj. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Most jött meg másodszor a műtét óta.

Viszont ismét barnáztam mensi előtt már 1 héttel. Most próbálom, hogy a progi segít-e.

De ha ismét nem sikerül hónapokig a baba, megfogom kérdezni, és elmegyek újra átjárhatósàgira, hátha ez lesz újra a siker.

Egyenlőre várok:) bízom benne újra sikerül:)

2022. máj. 9. 23:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!