Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ha inszemináció után a 11....

Ha inszemináció után a 11. napon negativ a teszt, akkor ebből már nem lesz baba?

Figyelt kérdés

Volt valakinél így, hogy csak a 12. -13. napon volt először 2 csík a teszten?

Erős PMS-sel küzdök minden hónapban, de most csak épphogy érzékenyebbek a melleim, más tünetem nincsen.

Első inszem


Köszönöm, ha megosztod velem a tapasztalatodat! 😊



2022. febr. 11. 18:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szintén elsö inszem volt most. 12.napon negatív teszt. Igy is maradt, meg is jött.

Most kezdjük a másodikat.

Bizom benne most szerencsések leszünk!

Kivánok nektek is mielöbbi gyermekáldást!

2022. febr. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom! Nekem sincs túl jó megérzésem.

Kívánom, hogy a következő sikerüljön!

2022. febr. 11. 19:53
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 12. napon negatív volt a tesztem, amikor terhes lettem. Nem teszteltem többet, mert biztos voltam benne, hogy nem sikerült. A 14. napon kellett mennem vérvételre és az kimutatta.
2022. febr. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Gratulálok utolsó! 😊
2022. febr. 12. 07:55
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Köszi. Remélem nektek is sikerül. Egyébként nekünk a 3. sikerült.
2022. febr. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Külföldön kezdtünk bele a kezelesbe es itt 3 lehetőséget támogatnak. Ez volt az első. A mai teszt is negatív lett sajnos 🤷‍♀️

De nem keseredunk el, szerintem a 3 közül valamelyik sikeres lesz 😊🤞

2022. febr. 12. 13:12
 7/12 A kérdező kommentje:
Egyébként semmi problémát nem találtak nálunk. 2 éve elsőre osszejott de sajnos nem maradt meg a baba, aztan azóta nem sikerül sehogysem.
2022. febr. 12. 13:13
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyibe kerülne fizetősön. Amikor én jártam 6-ot javasoltak lombik előtt és egyet sem támogatott a TB. Többe került egy ciklus, mint a teljes fizetésem, pedig jól kerestem. Akkor azt mondták, hogy akiknek végül elég az inszem, azoknak általában a 2. sikerül.
2022. febr. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

300€-ba került így mindennel együtt 50%-os TB támogatással és ebben repedésgátló szuri is benne volt, amit a 11 és 12. Ciklusnapon kellett beadnom. Ez szerintem nem vészes és az utrogesztan tabletta elég kb negyedévre.

Bízom a háromban 😊🤞

Mai teszt is negatív lett sajnos

2022. febr. 13. 07:43
 10/12 A kérdező kommentje:

A következő ciklust nem tudjuk azonnal kezdeni, mert 2 hét múlva hazalatogatunk, amit már nagyon várok és nem akarom lemondani.

Szerintetek nagy baj, hogy nem egyből lesz mégegy stimulacios hónap?

2022. febr. 13. 07:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!