Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Vetélés után trombozis hajlam...

Vetélés után trombozis hajlam vizsgálata? Többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok 2 hete volt egy vetélésem műtéti befejezéssel. Ma a háziorvosom azt javasolta vizsgáltassam ki a trombozis hajlamot. A kórházban semmi segítséget nem kaptam merre menjek. Most egy oldalon találtam egy laboratóriumot ahol vizsgálnak ilyet. Ez elengedo lehet? [link]

2022. febr. 16. 14:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen ezek kellenek
2022. febr. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2022. febr. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tehát akkor ezek a vizsgálatok elegendőek a probléma felderítésére?! Mert van rá esély hogy ez a gond, öröklés miatt. Ebbe a laborba el tudok menni mert 25km-re van. Mondott egyet még az orvosom Coagulopathia, ezt nem látom a vizsgálatok között. Egyébként ezt csak magán úton lehet elvégeztetni.?
2022. febr. 16. 15:21
 4/13 A kérdező kommentje:
Én Szolnok megyei vagyok, majdnem Csongrád, ezért nekem sajnos Pest messze lenne. Ez a labor Szentesen van, 25 km-re tőlem.
2022. febr. 16. 15:26
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem 2 vetélésem volt, és TB-n végezték el nekem ezeket, de 1 vetélésre még nem végzik. (1-es voltam)
2022. febr. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Szomorú... Nem szeretném meg várni hogy 2x vetéljek el. Ezért szeretnék előtte, mielőtt újra próbálkozni kezdünk, el intézni ezeket a vizsgálatokat
2022. febr. 16. 15:30
 7/13 anonim ***** válasza:

1-nél valóban jellemzően még nem küldenek sehova, de ha ad a háziorvosod beutalót, akkor tudsz menni tb alapon sztk-ba.

Én egy kicsit más szakrendelésen voltam, de ez is az is a belgyógyászaton belül van. Ha megvan a beutaló betelefonálsz, hogy miért mennél és segítenek hova tovább, meg időpont.

2022. febr. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha esetleg tudsz kérni hematológiára beutalót, akkor lehet megcsinálják tb alapon. (1-es voltam)
2022. febr. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Synlabnál csináltattam én is, elég hamar lett eredménye a vizsgálatnak.


[link]

2022. febr. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem adott beutalot a háziorvos. De holnap felhivom a kórházat, hogy tudok e beutaloval menni hozzájuk. Köszönöm a segítséget :)
2022. febr. 16. 16:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!