Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » IR-es vagyok. Sajnos a gyakorl...

IR-es vagyok. Sajnos a gyakorlatom miatt nincs már időm a rendszeres edzésre de mindennap legalább 2 kmt setalok. Ez jelent bármit is az IR kapcsán? Ha emellett nem tudok edzeni jelenleg, vagy csak napi 1 napot akkor ez jót tesz az IR-nek?

Figyelt kérdés
Alapvetően eddig is egészségesen éltem és tartottam a 160 gr szénhidrát diétát illetve edzettem is heti 3x egy héten, kardio és súlyzós edzes, de mióta gyakorlatom van nem tudok komolyabban edzeni. Kaptam gyógyszert, illetve gynositolt is szedek.
2022. febr. 18. 08:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A rendszeres séta is jó.
2022. febr. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
29%

Ha csak ennyire van időd, hát nincs mit tenni.

Mindenesetre a 2 km az nem edzés, még rendes sétának sem elég, ennyit az is elgyalogolgat, aki elmegy boltba, ha meg valakinek nincs a fenekében a munkahely, iskola, az külön séta nélkül is ennek a sokszorosát legyalogolja naponta.

Nem kötekedésből írom, ha amúgy a többi rendben van, gyógyszer, diéta, akkor nem vészes, de ezt a tényleg röhejes 2 km-t ne vedd mozgásnak, mert nem az. Van egy aktivitásmérőm, ha sehova nem megyek egy nap, csak boltba, dolgozni, meg a gyerekért suliba, akkor is egy nap minimum 8 km-t megyek, ha a kutyát is én viszem a nagy körére, akkor ennek a dupláját, ezért mondom, hogy ez elenyésző.

A sport sokat segít, nagyban meggyorsítja a folyamatot, de bizonyára vannak rengetegen, akiknek bármiféle okból kifolyólag nincsen lehetőségük, vagy módjuk rendesen sportolni, aztán helyre jönnek ők is, legfeljebb lassabban.

2022. febr. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Természetesen nem is várnám el, hogy ez a kis séta teljesen kiváltsa a heti többszöri kemény edzést, de ha már egy picit hozzasegít a célhoz (hogy babánk legyen) akkor örülök. Persze ha van időm igyekszem hasznosan kitölteni és edzeni. Köszönöm a válaszokat :)
2022. febr. 18. 11:11
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy jó. Az a lényeg, hogy mozgásban legyél.
2022. febr. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!