Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki tudn javasolni valami...

Valaki tudn javasolni valami gyakorlatot? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Izmosabb,formásabb feneket és combokat szeretnék. De nem tudom, hogy milyen gyakorlatokat kéne csinálnom. Valaki tudna javasolni valamit? Illetve ha a gyakorlatomat napi rendszerességgel csinálom akkor hány hét/hónap múlva érek el látványosabb eredményt? A válaszokat előre is köszönöm. :) 16/L

2019. júl. 13. 18:06
 1/8 A kérdező kommentje:
*tudna,*gyakorlatokat
2019. júl. 13. 18:09
 2/8 anonim válasza:
0%

intenset start program

hetente küld gmailre gyakorlatot

aztán lehet választani hogy folytatod e ezesetben a rebelt küldi ez már erősebb ugyanugy heti

küld mellé diétát

és én szeméyszerint mellé még 20 km t biciglizek

2019. júl. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
0%
a látható változás egyénenként más de a rebelnél már érzed a start program eredményét
2019. júl. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
0%

De a zumbát is nagyon ajánlom az 1 órásat nem a 15 perces én ez mind csinálom és csak szöknek a kilók

De amit nem csinálok mert nagyon nehéz de ha téged érdekel van a HIIT EDZÉS beirod youtube ba és ott is 15-20 fél 1 órás minden ott van meg beirhatod pl comberősités és akkor kiadja a gyakorlatokat neked meg nem kell mást tenned mint minden nap csinálni

2019. júl. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha gyors eredmenyt akarsz latni, akkor SÚLYZÓS edzes a legjobb. Guggolas,guggolas szélesen, kitörés, csípőemelés, stb. Youtubeon van rengeteg video, hogy mit hogyan kell csinalni. Ha nincs rajtad sok zsír és csak heti 3× fogsz edzeni,akkor már kb. 2 heten belül latszik a fejlődés. Taplalkozasra is oda kell figyelni
2019. júl. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2019. júl. 14. 13:01
 7/8 anonim ***** válasza:
2019. júl. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is "Izmosabb, formásabb fenekeket és combokat szeretnék." Az sem baj ha 16-26-36-46 éves Hölgyeké! :) Ajánlatokat privátban! :)
2021. szept. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!