Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Babát tervezünk de nagyon...

Babát tervezünk de nagyon lebetegedtem, ártalmas ez a magzatra?

Figyelt kérdés

Ovu előtt 3 nappal voltunk együtt, ovu: 12.e volt. 26-án nem várom.


Szerdán a semmiből lebetegedtem, 38 fokos lázam volt egészen péntek estig +orrfolyás, torok fájás, köhögés. PCR tesztem negatív, most kezdek jobban lenni.


Nagyon tervezzük a babát és eddig minden jel arra mutat, hogy mintha sikerült volna. Szurkálások a jobb oldalon, mell érzékenység vannak eddig mint tünetek meg talán a nyákom az ami furcsa, még nem kevés.


Kérdésem lenne, hogy ez a betegségem ártalmas lehet e magzat fejlődésére? Ha a betegség nem is de a gyógyszerek? Mivel muszáj voltam szedni... (Netocitrán sima+max, Strepstils, Steptopfort)


Köszönöm!


2022. febr. 21. 13:24
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
🤦‍♀️
2022. febr. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Nem, de meg nincs is magzat. Ha lenne, akkor 6 hetig nem vagytok osszekottetesben.
2022. febr. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Előbb inkább tesztelj minthogy eddig nem létező embrió miatt aggódsz. Amúgy nem ártalmas mert 5 hétig nem vagytok “összeköttetésben”
2022. febr. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

Bakker az se biztos, hogy terhes vagy.

Minden jel arra utal. Megis mi?! Elmaradt a mensid? Van pozitiv teszted? Avagy ultrahangon voltál?!

2022. febr. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Még terhes se vagy, milyen magzatról besélsz?
2022. febr. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%

Milyen minden jel ?

A terhesseg elso jele a kimaradt menstruacio.

Elotte minden fele 'jel ' csak bebeszeles.

2022. febr. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%

Megértelek. Pont ugyanígy vagyok vagyis én péntekre "nem várom", de egy hete szinte folyamatos migrénem van és egy-két flector lecsúszott hogy dolgozni tudjak. Én is elgondolkodtam nem e zavarja a beágyazódást ha épp van, de aztán elengedtem. Mi van ha nem is sikerül még egy évig? Akkor addig nem szedünk soha semmit hátha alapon? Van, akik drogosok meg buliznak agyba-főbe mikor kiderült hogy terhesek, hidd el ha sikerrel is járunk és épp már beágyazódott és kialakul valami összeköttetés sem ez a pár gyógyszer fog bajt okozni. Arra figyelj inkább mit tehetsz hogy segítsd: vitaminok, nem idegeskedés..stb


Drukkolok!

2022. febr. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
39%

Aki nem hordja le szegény kérdezőt azt egyből le kell pontozni?


Valakinek már megjött ezek szerint.😉

2022. febr. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ilyen háttértudással neked még nem kell gyerek. Pedig ez színtiszta józan paraszti ész… ne nevettesd már ki magad…
2022. febr. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!