Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Alacsony AMH, magas ösztradiol...

Alacsony AMH, magas ösztradiol? Tényleg kimerülőben a petefészek?

Figyelt kérdés

Amh:0,09

Második napi hormon

Tsh:0.693 mIU/I

Fsh:5,39 UI/I

Lh:9,07 UI/l

Prolaktin:183,49mIU/I

Ösztradiol:1339,26 pmol/I

Totál tesztoszteron:2,43 nmol/l


Az orvos szerint nem nőhet az amh és saját petéből sosem lehet gyerekem. Emellett van egy bevérzett 3cm cisztám.Valaki ehhez hasonló hormonnal nem járt sikerrel?



2022. febr. 27. 14:59
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Szia. Semmit, mert márciusban terhes lettem spontán, amit sajnos áprilisban elvesztettem, május 16-án missed ab, spontán nem indult a vetélés. Most ott tartok, hogy a műtét után 2 héttel a kontrollon közölte az orvos, hogy 14mm tüszőt lát ne várjunk, mert se híre se hamva annak hogy műtöttek volna. Így most a menstruációt várom vágyis nem várom. De mivel nem az első vetélésem volt, elindítottuk a genetikai kivizsgálásokat 6-8hét múlva lesz eredmény. És amit tudnotok kell semmi orvos nélkül vitaminokkal az AMH a júniusi vérvételből 0,2 fel tudtam tornázni. Az orvos csak a 0,09-ből kiindulva most írt nekem myoqinont három havi kúra, azt mondta 40 év alatt képes még javítani.3 hónap múlva amh kontroll kíváncsi leszek. Sok sikert mindenkinek. Majd megírom hogy haladunk.
2022. jún. 17. 07:38
 12/15 anonim ***** válasza:
Sajnálom a vetélés! Kívánom a legjobbakat!
2022. jún. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mi tudta föltornázni az amh-tokat, és mekkora dózisban?
2023. szept. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Szia folsav+Q10 100mg
febr. 4. 07:38
 15/15 anonim ***** válasza:
Köszi! Mennyi folsav? Q10bol már 1000-1200 mgt szedek, mert eddig csökkent csak az AMh DHEA mellett is.😵
febr. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!