Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Vannak itt olyanok, akik PCOS...

Vannak itt olyanok, akik PCOS problémával küzdenek, és mégis sikerült teherbeesniük?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnénk már babát, de úgy néz ki hogy PCOS-em van. Kezdek elkeseredni, hogy mégsem lesz babánk 😔

2022. márc. 21. 17:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván vannak, ez kezelhető probléma.
2022. márc. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
2-3 naponta van ugyan ez a kérdés, mért nem olvasod el ott a hozzászólást
2022. márc. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

18 évesen a gyanújával diagnosztizáltak. Kezelést nem kaptam,évekig éltem párkapcsolatban ,amibe nm igazán éreztem jól magam. Sosem jött össze a baba.


Megcsalt,szétmentünk.


Pár hónap múlva berobbant a nagy szerelmem,pár hónap múlva váratlanul kopogtatott a gólya.


Most elmúltam 6 hónapos és egészséges a babánk :)

2022. márc. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú ideig sikertelenül próbálkoztunk. Aztan kiderult, hogy PCOS-em van. Kaptam peteeres elősegítő gyógyszert plusz tuszorepeszto szurit progeszteront ösztrogént és az első kezelés után sikerült. 😊
2022. márc. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
PCOs-sal vagy hosszu ideje tunetmentes dietanak es hormontornanak koszonhetoen, 1 evig nem volt menzeszem, mikor kiderult. 3 honap eletmodvaltas utan megjott, a kiderulestol szamitott 5 honapra ra az osszes cisztam eltunt, es azota sem jott vissza, pedig sok volt. 2 gyerekem van.
2022. márc. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

*vagyok


Clostylobegyt gyogyszert feliro nogyogyasszal vigyazz, pcos-kent tulstimulalhat, es csak meg tobb cisztad lehet.

2022. márc. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat :)
2022. márc. 21. 21:25
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Most varom a harmadikat ❤️mindenfele gyogyszer nelkul 🙂dieta sport es etrendkiegeszitok termeszetesen voltak/vannak. Sok sikert!
2022. márc. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak lombikkal jött össze, bár volt ott más is. Endo (műtötték) és Hashimoto.
2022. márc. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mennyi az esélye, hogy leánygyermek esetén örökli az anyától a pcos-t?
2022. szept. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!