Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A ciklus 2. Napján mit fognak...

A ciklus 2. Napján mit fognak csinálni a reprodukciós intézetben?

Figyelt kérdés
Az utolsó vizsgálat a petevezeték átjárhatósági vizsgálat volt és mivel átjárható azt mondták hívjam fel őket a menstruációm első napján és adnak időpontot a második napra. Valószínűleg valami gyógyszert kapok ami elősegíti a peteérést vagy? Mert inszeminációval akarnak kezdeni....

2022. ápr. 28. 14:13
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Illetve még annyit kérdeznék a menstruációtól kezdve hányadik napon kezdik az inszeminációt?
2022. ápr. 28. 14:20
 2/11 anonim ***** válasza:

Injekciot fogsz inkabb kapni, kevesebbet mint egy lombiknal de itt is kell 2-3 hogy legyen egy dominans tuszod. Inszeminacio elott 36 oraval pedig tuszorepeszto injekciót.

Nekem lombik volt es a masodik nap adtam be az elso szurit.

2022. ápr. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia, én is most kezdem az inszemet, tegnap kezdtük el a kezelést, két naponta kell szurnom, jövőhét szerdán megyek vissza, hogy megnezzek hogy érnek a tuszok. Az után hogy megy tovább még nem tudom.
2022. ápr. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Felírják a gyógyszereket/injekció(ka)t és megbeszélitek a kezelési tervet. AZtán rohansz kiváltani a dolgokat. 9-12 nap között lesz egy UH, akkor megnézitek hogy állnak a tüszők, kell-e további kezelés és kitűzi az orvos az inszem napját.
2022. ápr. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2-5 ciklusnap között kezdik a gyógyszerelést, es az egyéni értékeidtől függ.
2022. ápr. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Már izgulok! Sok sikert kívánok nektek is :)
2022. ápr. 28. 15:00
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia! Sikerült az első inszem?
2022. máj. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szia! Akkor nem tudtuk elkezdeni mert nem tűnt el a sárgatest. Viszont most múlthéten voltam akkor már jó volt. Kaptam tüsző érlelő gyógyszert 5 napig szedtem. Szerdán megyek vissza akkor nézik meg hogy érnek... tovább még nem tudom
2022. máj. 30. 13:35
 9/11 anonim ***** válasza:

Oh sajnálom.:((

Mit mondott a doki? Lett elég tüsződ?

2022. jún. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen. Kedden inszemináció. Végre:)
2022. jún. 3. 18:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!