Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ha egyáltalán nem kívánom az...

Ha egyáltalán nem kívánom az édeset, lehetek IR-es?

Figyelt kérdés

Nem kívánom, sőt rosszul esik, ami cukros. A sósat kívánom, és sok vizet iszom.

Az IR főbb tünetei nem jellemzőek rám, nem vagyok elhízva, nem vagyok pattanásos, pontos a ciklusom.

Mégis aggódom, a cukorral való "viszonyom" miatt, hogy pont ellentétes. Mire utalhat?



2022. máj. 6. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy semmire nem utal. Találgatás helyett kérj beutalót vizsgálatokra
2022. máj. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2 lombik között vagyok, erre a vizsgálatra valamiért nem küldött el a doki, pedig másokat igen, mint kiderült.
2022. máj. 6. 18:43
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi összefüggés. Lombikhoz se ártana amúgy tudni ezeket, ha másnem én magán úton elvégeztetném.
2022. máj. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Azért az nem semmi, hogy lombiknàl jártok, de még egy dokinak (és neked se?) jutott eszébe teljes hormonpanel és terheléses cukor vizsgálat. Szomorú...
2022. máj. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor tanulj az én esetemből és csinaltass egy inzulin és cukorterhelést, 42 kg, 158 cm vagyok, nem kívánom az édességet, mindig is inkább savanyú, nem tudok hízni, szinte semmi tünet nem volt jellemző rám, annyi jött ki, hogy a magas cukor miatt ekcémás volt mindkét kezem, amiről egyik orvosnak sem volt fogalma hogy mitől, majd elmentem terhelésre, aztán kiderült hogy már igt-m van, már nagyon közel vagyok a kettes típusúhoz, és egyszerűen senki sem érti, mert az alakom, a tüneteim nem ezt mutatják, 3 sikertelen inszem volt előtte, kezelve lett, mérnem kell főétkezéskor a cukromat előtte utána, járok diabetológushoz, tök szépen beállt diétával, gyógyszerrel és mozgással, és azóta a 4. inszem sikerült is, jelenleg a 6. hétben vagyok

Sok sikert és mindenképp nézesd meg, nem veszitesz vele semmit, viszont okozhat sikertelenséget. 😊😉

2022. máj. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2022. máj. 12. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!