Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Nincs peteérésem évek óta....

Nincs peteérésem évek óta. Tudtok ajánlani valakit vagy esetleg államilag támogatott meddőségi intézményt ahol az ügy végére járnak lelkiismeretesen?

Figyelt kérdés

Egy évig jártam a SOTE asszisztált reprodukciós klinikára Vesztergom doktornőhöz aki megállapította, hogy nincs peteérésem. Eleinte szedtem rá, Clostilbegyt gyógyszert, utána Letrozole gyógyszert. Elvileg mindegyik gyógyszer mellett megnőtt a pete 18 mm-re amikor megrepesztették de mivel nem lett belőle baba már legutóbb injekciókat írt fel arra, hogy a tüsző megfelelő méretű legyen.

Az injekciós kúrát már nem csináltam végig mert nem értettem ha eddig is hatásosak voltak a gyógyszerek miért kell egyre durvák szereket használni.

Úgy érzem, hogy biztos van egy problémám amitől nincs peteérésem amit ő nem vizsgált meg és nem vett észre hiszen csak két hormon vizsgálatot csináltak nekem a ciklus 2. És 21. Napján ezért keresnék egy lelkiismeretes orvost aki az ügy végére járna vagy esetleg egy államilag támogatott meddőségi klinikát ahol egy picit jobban odafigyelnek az emberre.

Esztergomban lakom és 35 éves vagyok.

A válaszaitokat előre is köszönöm.



#teherbeesés #peteérés #meddőség #Államilag tamogatott #Asszisztált reprodukcio
2022. máj. 7. 07:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
32%

"Az injekciós kúrát már nem csináltam végig mert nem értettem ha eddig is hatásosak voltak a gyógyszerek miért kell egyre durvák szereket használni."


Ha ezt a rész kihagyod, még meg is sajnáltalak volna.

Bocsi, de ezek szerint mégsem fontos ez neked annyira.

2022. máj. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Nem sajnálatra lenne szükségem hanem javaslatra, hogy melyik orvos vagy intézmény végzi picit lelkiismeretesebben a vizsgálatokat. Feleslegesnek tartottam volna az injekciós Kúrát ha például a pajzsmirigy nem jó vagy esetleg a vércukor. Sajnos ilyen vizsgálatokat nem csináltak.
2022. máj. 7. 10:32
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Azt azért elég nehéz elhinni, hogy az egy éves kezelés alatt ne lett volna ilyen vérvétel...
2022. máj. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
igen, nekem is, ezért próbálok más orvost illetve intézményt keresni.
2022. máj. 7. 11:11
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
Én a Honvéd meddőségibe jártam anno. Ott elsők között volt hormonpanel, és mivel kiderült hogy pajzsmirigy gondom van, küldtek is endokrinológushoz. Nekem se volt nagyon peteérésem, mert PCOS-em is van. A kezelések végén lett baba, szóval nekem jó a tapasztalatom velük. De biztos lesz, akinek nem :) Ez csak az én személyes véleményem, én babával távoztam, szóval szerintem megérte és jó orovosom volt.
2022. máj. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
Dr. Naszódy Péter endokrinológushoz menj el! Kecskeméten rendel, de ha tényleg fontos egy napot rá tudsz szánni. Utána meg ha már voltál egyszer, van online konzultációja.
2022. máj. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az előző két hozzászólást, most legalább van kiindulópontom. :-)
2022. máj. 7. 14:18
 8/15 anonim ***** válasza:
64%

Mi a forgácsba járunk, első körben nálunk is kértek mindenre vérvételt, az oldalukon fent miket kell kérni de a beutalóra úgyis ráírják. Én már előbb tudtam, hogy mi a gond, de mivel lejártak a leleteim újat kértek.

Nagyon kedvesek ott, mindent elmondanak és segítőkészek:)

2022. máj. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Dr.Antritter Zsófia
2022. máj. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A BHC-ben vizsgálgatott Szentiványi doktor, de egyáltalán nem volt célja a miértek megválaszolása, pedig Czeizel szerint az esetek 90%-ában megválaszolhatók. Viszont azt mondta, hogy a Q10 napi 1000 mg adagban felturbózza a petefészket. Szedtem pár hónapig, majd természetes fogantatással szültem 40+ évesen. Mi is 35-től próbálkoztunk, de csak 38 után kerültünk meddőségibe, ahol elhúzódó vizsgálgatáson kívül a világon semmi nem történt.
2022. máj. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!