Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Nincs peteérésem évek óta....

Nincs peteérésem évek óta. Tudtok ajánlani valakit vagy esetleg államilag támogatott meddőségi intézményt ahol az ügy végére járnak lelkiismeretesen?

Figyelt kérdés

Egy évig jártam a SOTE asszisztált reprodukciós klinikára Vesztergom doktornőhöz aki megállapította, hogy nincs peteérésem. Eleinte szedtem rá, Clostilbegyt gyógyszert, utána Letrozole gyógyszert. Elvileg mindegyik gyógyszer mellett megnőtt a pete 18 mm-re amikor megrepesztették de mivel nem lett belőle baba már legutóbb injekciókat írt fel arra, hogy a tüsző megfelelő méretű legyen.

Az injekciós kúrát már nem csináltam végig mert nem értettem ha eddig is hatásosak voltak a gyógyszerek miért kell egyre durvák szereket használni.

Úgy érzem, hogy biztos van egy problémám amitől nincs peteérésem amit ő nem vizsgált meg és nem vett észre hiszen csak két hormon vizsgálatot csináltak nekem a ciklus 2. És 21. Napján ezért keresnék egy lelkiismeretes orvost aki az ügy végére járna vagy esetleg egy államilag támogatott meddőségi klinikát ahol egy picit jobban odafigyelnek az emberre.

Esztergomban lakom és 35 éves vagyok.

A válaszaitokat előre is köszönöm.



#teherbeesés #peteérés #meddőség #Államilag tamogatott #Asszisztált reprodukcio
2022. máj. 7. 07:49
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, szerintem is van egy oka ennek és ha azt kiderítenénk már nem is lenne szükség arra a hormon lórugásra amit adnák. Nekem a folsavon és a D vitaminon kívül semmit nem ajánlottak. Egy ismerősöm Győrbe járt lombikra és neki rengeteg vitamint kellett szednie, köztük volt a Q10 is, ennek köszönhetően én is szedtem 3 hónapig a Myoquinon Q10 100 mg-os tablettát de csak napi egyet, de akkor ezek szerint ez a mennyiség kevés volt ahhoz, hogy jótékonyan hasson a petefészkekre?
2022. máj. 9. 07:54
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

A Q10et(1000 mg/nap) a petesejtek minőségének javítására használják pl rossz AMH értéknél. Ha nincs peteérésed, arra nem feltétlenül ez az megfelelő, persze ártani nem árt.

A te problémádra egy igazán jó endokrinológus tud megoldást. Naszódy Pétert már említette valaki. Endocare-ben Tüü László szintén profi, csak nagyon nehezen lehet bekerülni hozzá. Viszont szinte biztos hogy tud segíteni.

2022. máj. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szepen! Megpróbálok időpontot kerni az egyik doktorúrhoz még ma :-) Nagyon köszönöm mindenkinek még egyszer :-*
2022. máj. 9. 10:37
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a petefészek aktivizálását mondta a doki, kimaradtak peteérések, random menstruáltam. Azért érdemes megpróbálnod szedni pár hónapig a napi 800-1000 mg-ot, már kaphatók 400 mg-s kapszulák is. A doki is mondta, hogy a q10 szerepe egy új tudományos felfedezés, nem tiszta még, mire hat, hogyan hat, de megéri próbálkozni vele. Igaza lett, pedig az is elhangzott a szájából, hogy pár % esélyünk van a lombikon kívül…!
2022. máj. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget és a tanácsot , már rá is kerestem és meg is rendeltem :-)
2022. máj. 9. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!