Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Miért csak kémiai terhességig...

Miért csak kémiai terhességig jutok el?

Figyelt kérdés
Van már egy màsfèl éves lányunk. Idén januárban álltunk rá a tesóprojectre de nem értem mi a baj velem. Rögtön hormonpanellel kezdtünk, minden rendben volt. Férjem volt spermavizsgálaton, minden rendben vele. Egy hónapja voltam hycosy vizsgálaton, minden rendben…. Eddig januárban, februárban, márciusban és áprilisban is csak odáig jutottunk hogy pozitív lett a teszt majd pár nap múlva megjött… ebben a ciklusban nagyon bíztam, 10 nappal ovuláció után volt egy fél napos barnás pecsételésem amit másnap pozitív teszt követett majd így betudtam beágyazódási vérzésnek. Erre ma elkezdtem megint vérezni… mindig megigérem magamnak hogy csak akkor tesztelek ha már késik de sosem bírom ki. Viszont így tudok róla hogy teherbe esek de nem marad meg. Mégis mi a fene van? Normális ez hogy minden hónapban megtermékenyülök aztán folyton csak kémiai lesz belőle? Fél éve iszom az inofolicot és szedek terhesvitamint + d és e vitamint. Volt már peteérés követésem is a méhnyálkahártyám is rendben van….

2022. máj. 9. 13:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
54%
Megértelek ebben a helyzetben vagyok a hugommal.... Rohadt igazságtalan!! 😡😞
2022. máj. 10. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nézetnék trombózis hajlamot, 5 mutáció van amit érdemes megnézetni, és nőgyógyászok nem szoktak ezzel foglalkozni, de nekem pl csak akkor tapadt meg a baba mikor elkezdtem szúrni a clexant és szedni az aspirint, de akkor az első hónapban.
2022. máj. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Leiden mutációt néztek nálam 2x is egyszer a lányom előtt meg 1x amikor terhes voltam vele. Nem volt vele semmi gond. Erre gondolsz?
2022. máj. 21. 13:52
 14/15 anonim ***** válasza:

Igen, leiden, pai1, mthfr mutációból van 2 féle, és még van egy protrombin mutáció:)

Ezekből 3 van nekem, clexannal és aspirinnel sikerült a terhesség. 😊

2022. máj. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Ebben a ciklusban elmentem endokrinológushoz aki ismét elküldött 3.-5. napi vérvételre, annak az eredménye mondhatni jó lett (a cukorterhelés lett rossz de azóta diétával teljesen jó értékeket mérek) a 21. napi még hátra van. Ennek eredményével megyek majd vissza hozzá, majd a nőgyógyászomhoz is és ha jó eredmények mellett továbbra sem jön a baba akkor gondolom tovább megyünk mert az endos papíromon volt még egy adag vérvétel amire azt mondta a doki hogy azt csak akkor nézzük ha nem jutunk eredményre azokkal amiket első körben nézett de azt nem tudom abban mik vannak most hirtelen azt sem tudom hol van de ha más nem a nőgyógyászom tudni fogja kell e ilyen vérvétel
2022. máj. 23. 08:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!