Clostilbegyttel vagyok a ciklusom 16. napjan, 3 db domináns tuszövel, amelyek 31x25, 30x18, 28x20 mm-esek. 10 mm a mehnyalkahartya Szerintetek ebböl mekkora esellyel lesz harmasikrek? Vagy öruljek, ha 1 összejön?

Figyelt kérdés

2022. máj. 16. 15:09
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Én sose kaptam, nyugi, nem jelent bajt :)
2022. máj. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
a mai progim 0.9 ugyhogy ez mar eselytelen, ovulaciom sem volt. amit nem ertek, ha clostit szedtem
2022. máj. 25. 13:46
 13/23 anonim ***** válasza:
Na hát az baj, mint ahogy az látszik is. Uh volt? A progeszteron alapján a 14-16 nap körül nem volt ovuláció. Jó lenne megnézni, megrepedt-e, esetleg összeesett / elsorvadt a tüsző, vagy ciszta let belőle. Többek között ezért nem engedjük hogy UH követés és repesztő nélkül stimuláljanak minket...
2022. máj. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

A closty segithet jobb minőségű petesejt képződésében, de nem garantálja. Ezért van, hogy több ciklus is lehet clostys.

Tudom, ez a legnehezebb, de nyugi, ez sajnos ilyen mókuskerék, nem tudni az okokat és bármennyire szeretnénk, nem a mi kezünkben van a gyeplő.

2022. máj. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
13as jól írja, ezért is kiemelten fontos az uh követés. Nekem ha volt is ovu, megrepedt magától, így megúsztam a szurikat.
2022. máj. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Mint az mar a kerdesemben is ott van, volt 3 nagy dominans tuszo is, UH-n neztek.
2022. máj. 25. 14:00
 17/23 A kérdező kommentje:
Egyszeruen nem ertem, hogy lehet, hogy ellentetes hatast valtott ki. Elötte volt ovulaciom, csak alacsony volt a progeszteronom. Most ezek utan szedjem meg ezt a gyogyszert, amikor elvette az ovulaciomat?? Ez eleg nehez.
2022. máj. 25. 14:02
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Mi értjük, hogy volt 1 darab UH, te nem érted hogy az még nem követés. Hiába volt előtte ovud, ha rossz minőségű volt a petesejt.

Nem muszáj szedni, bízd a természetre, de akkor vsz nem lesz gyereked.

Vagy fogadd meg és menj meddőségire, a Closty nem az egyetlen és közel sem mindenki számára megfelelő gyógyszer.

2022. máj. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

köszi a valaszt.

amugy mar van egy gyerekem, aki azonnal összejött, ezert meginkabb nem ertem hogy romolhatott el ennyire a dolog

2022. máj. 25. 15:35
 20/23 anonim ***** válasza:

Nem romlott el a dolog, de teljesen más a körülményed, mint mikor az első gyermeked fogant. Lehet máshogy érkezel kicsit, más módon van stresszes, teljesen más impulzusokat kap a szervezeted. Nincs 2 egyforma terhesség és 2 egyforma teherbeesés sem.

Az hogy domináns tüszőket láttak, még nem jelent semmit, a követés lényege a több uh, szigorú kontroll.

2022. máj. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!