Clostilbegyttel vagyok a ciklusom 16. napjan, 3 db domináns tuszövel, amelyek 31x25, 30x18, 28x20 mm-esek. 10 mm a mehnyalkahartya Szerintetek ebböl mekkora esellyel lesz harmasikrek? Vagy öruljek, ha 1 összejön?

Figyelt kérdés

2022. máj. 16. 15:09
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
köszönöm szepen!
2022. máj. 25. 15:55
 22/23 A kérdező kommentje:
Es szerinted/szerintetek ennyire alacsony progival következö honapban egyaltalan felmehet annyira, hogy terhes legyek? Tökre el vagyok keseredve...azt sem tudom, hogy a Clostit folytassam-e, ha ennyire nem megfelelöen hat ram. Ennel Closti nelkul sokkal magasabb volt a progim, es volt peteeresem.
2022. máj. 25. 15:57
 23/23 anonim ***** válasza:
Nekem előző ciklusban ovu utáni 7. napon 16nmol/l volt a progim. Ez édes kevés nem is estem teherbe. Rá következő ciklusban nem néztünk progi szintet de nem is kellett mert terhes lettem. Amint méhen belül látszódott petezsák már kaptam is a pótlást
2022. aug. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!