Ebben az esetben velem mit csinálnak lombik előtt?

Figyelt kérdés

Kiderült,hogy a férjemnél van a probléma. Kevés is,nem is mozognak,sérültek is.

Nekem volt 3.,21.napi vérvétel,klamidia teszt,leoltás,nagylabor, uh-k tömkelege, és minden rendbe. A ciklusom 28 napos. Lombikra kell mennünk nagy valószínűséggel. Ha nálam mindem oké,akkor is mindenféle hormonkezelés kell előtte? A férjem hormonjai is rendben vannak,neki gyulladás volt/van a szervezetében ez okozhatja a bajt,pedig ő is szedett már több gyógyszert mikor kiderült a gyulladás. Nekem lesz még egy átjárhatósági vizsgálatom+méhtükrözés.



2022. máj. 19. 05:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Így van 10-es.A Natural-lel minimalizálva van a siker esélye.

Nem lesz mindenki rákos a kezelésektől sőt sokan utána spontán is teherbeesnek.Van ilyen ismerősöm.

2022. máj. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Olyat lehet kérni,hogy egyszerre csak egyet tegyenek vissza? Van már egy kislányom,semmiképpen sem akarok ikreket. Egyébként ha lombik nem sikerül az nem lehet azért mert felborították a hormonháztartást az előkészítéssel? Én gyakrabban hallok sikertelen lombikról mint sikeresről.
2022. máj. 21. 21:37
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez alapján mindenkinek első hónapban teherbe kéne esnie. Egy szóval sok sikertelen természetes próbálkozás van. Több mint sikeres.

De pl nekem elsőre sikerült. Pedig hiperstimulációm lett.

Ahol nekem csinálták, lehetett kérni egyet, igen.

2022. máj. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet 1 embriót kérni viszont nem azért nem sikerül egy beültetés mert felborul a hormonháztartás hanem azért nem sikerül mert mondjuk az embrió nem megfelelő vagy a nyálkahártya nem ideális hiába megfelelő a vastagsága a beültetés napján.Van az az ún.implantációs ablak például és az adhat egy támpontot.

Normál esetben nem volna szabad a hormonháztartásnak felborulni.Nekem már 3 stimulációm volt és nem borult fel egyáltalán.

Sőt előfordulhat olyan is hogy a sikertelen kezelések után spontán esik teherbe a nő.

2022. máj. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi is ferfi gonddal keztuk es utanna sorra jottek elő az en oldalamat érintő nehezito tenyezok. 5 lombik minden kezelve megse sikerült. En mar minden lombiknal örültem a tobb petesejtnek meet fagyasztott beultetesnel kevesebb hormon kell. Meg lehet próbálni a minimális stimut, de ha az megse sikerül akkor meg banni fogod hogy nem lett tartalék embrio.
2022. máj. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!