Ha kiderülne, hogy csak mesterségesen tudnátok teherbeesni, akkor csinálnátok életmódváltást?

Figyelt kérdés

Gondolok itt inszemre, lombikra, stimulálásra...stb.


Életmódváltásnál pedig ezekre gondolok:

-dohányzás abbahagyása

-alkoholfogyasztás abbahagyása, vagy minimálisra csökkentése ( heti 1x 2 dl bor)

-diéta, egészséges táplálkozás

-mozgás bevezetése

-nem ajánlott monzgásformák abbahagyása (pl. ugrálókötelezés, súlyzós edzés)

- kávé minimálisra csökkentése


és még kinek mi jut eszébe :)


várom a tapasztalatokat, ki min változtatott?



2017. jún. 28. 11:21
1 2
 1/19 anonim válasza:
Természetesen! Ha persze ez segít..Amúgy meg azt érzi az ember, hogy mi a fontosabb. Ha kinlódás feladni mindent egy gyerekért akkor vagy nem akarja valaki igazán vagy külső segítségre van szüksége a fuggoseg miatt. Érdemes minél elobb ezt eldonteni mert az elet rovid es tul ertekes az ilyen kerdesekhez:)
2017. jún. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%
Öö? Épeszű ember nem csak akkor változtat, ha csak segítséggel lehet gyereke. És ez nem csak a nőre igaz. Tervezett gyereknél sok esetben a férfi is tesz az ügyért (már ha van esze).
2017. jún. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
50%

Ha dohányzom, alkesz vagyok, vagy túlsúlyos/anorexiás, akkor nyilván azonnal változatok, ha teherbe akarok esni.

Mozogni se akkor kell elkezdeni, amikor már szinte mozgaskeptelen az ember.

Nem ajánlott mozgásforma nem sok van, kivéve ha épp terhesen kezdene bele az ember.

A kávé nem értem hogy jön ide, nem több litert iszik valaki naponta.

Ezeket amúgy akkor is megcsinálja az ember, ha simán kíván teherbe esni

2017. jún. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
13%

Nem, mert

- soha nem dohanyoztam, egy dohanyzo nonel nem sok undoritobb dolog van

- nem iszom, egy alkoholista no szinten undorito

- 48 kg vagyok , nem kell dietaznom, egeszsegesen eszem

- sportoltam, sportolok

- 2 kave belefer a 80/50 es vernyomasom miatt muszaj

2017. jún. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
50%

Nálam a kettőnek semmi köze nem lenne egymáshoz.

Ha természetes úton nem tudnék teherbe esni, akkor örökbefogadnék.

Életmódot maximum a saját egészségem érdekében váltanék, úgymint diéta és sport (súlyzós is).

Dohányzást, alkohol és kávéfogyasztást nem tudnám abbahagyni, mivel soha el se kezdtem.

2017. jún. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Dohány, alkohol, kávé sosem volt része az életemnek, de ha azt mondanák hogy csak lombikkal és/v társaival lehetne gyerekem akkor azt mondanám, hogy kösz, nem!

Egyértelmű jelnek tekinteném, hogy nekem nem való gyerek és kész

2017. jún. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Nem tudom, egyes emberek miért gondolják, hogy valami vagy fekete, vagy fehér.


Nem vagyok alkoholista, de baráti összejövetelek alkalmával, vagy étteremben, uram bocsá! nyaralások során szoktam alkoholt fogyasztani. Nem lerészegedni...


mióta tudom, hogy nehezebb teherbeesni, azt a pénteki 1-2 fröccsöt a rómain is hanyagolom, amit addig nyugodt szívvel szürcsöltem el a barátokkal.


Mozgás: mondta az orvos, hogy konditermi edzések, ugrálósok ne legyenek inkább, mert akár a beágyazódás esélyét is csökkentheti.

amúgy 7 éves korom óta sportolok... csak edzést váltottam.


dohányozni igen, dohányoztam, de már nem.


diéta: egészségesen étkeztem eddig is, olykor azért ettem sütit, fagyit, pizzát. 52 kg vagyok és 165 cm.

Mióta a meddőségi orvos mondta, elhagytam a kenyérféléket, lisztes dolgokat, és a cukrot teljesen kizártam, még az alkalmi egy fagyi sincs.


Szóval NEM ALKESZ DROGOS LUVNYA VAGYOK, hanem eddig úgy éltem ,mint a legtöbb fiatal nő, olykor megittam egy kis bort vagy sört, olykor megettem egy fagyit, csináltam hasizomgyakorlatokat, most ezeket 0-ra szorítottam le.


a dohányzás tudom, hogy gáz, de csomó mindenki csak a pozi tesztnél tette le, és mégis teherbe tudott esni...

2017. jún. 28. 12:28
 8/19 A kérdező kommentje:

nem alkoholizmusról beszéltem, hanem normális mértékletes alkoholfogyasztásról, ami megszokott dolog, miért álszent itt mindenki?

Nem mértéktelen zabálásról beszéltem és nem koplalásról, és a mozgásnál is a mozgásforma lecseréléséról kérdezte, nem arról, hogy vki meg se moccant évek óta és 130 kg.

2017. jún. 28. 12:31
 9/19 anonim ***** válasza:

Arany középút.

Dohányozni korábban sem dohányoztam. Az alkoholt nem vetettem meg soha, de mióta inszemezunk, azóta ritkán és keveset iszok. Nagyjából egészségesen táplálkozok, de ma ebédre bevágtam egy pizzát kolaval, mert jól esett. Nem ezen fog múlni, hogy sikerül-e az inszeminaciónk. Sportot nem hagytam abba, ahogy az ház körüli munkákból is kiveszem a részem. Annyi, hogy a stimulacio alatt emeltem még bátran, az inszem óta viszont csak mértékkel.

Az eddigi életem nem forgatom fel teljesen és nem rendelünk mindent alá a teherbeesésnek. Egyértelmű, hogy egészségesen kell élni, de szerintem nem kell átesni a ló túloldalára sem.

2017. jún. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Utolsó, köszönöm!


Igen, hasonlókra gondoltam én is.

Igaz, én dohányoztam, de már abbahagytam.

A többi nagyjából stimmel, és is inszemig még merek pl futni, súlyzózni, utána már nem, és mehezet emelni se merek már.

Próbálok fehérjedúsan táplálkozni, olvastam, hogy azt a lombiknál is javasolják, de olykor ténnyleg jól esne egy fagyi pl. vagy egy gyros :) de még tartom magam.


Egy jó hideg sört vagy rozéfröccsöt is jó lenne olykor meginni, de lassan már semmit sem merek csinálni, mindentől bűntudatom van :(

2017. jún. 28. 13:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!