Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Tegnap volt petesejt leszívás,...

Tegnap volt petesejt leszívás, mától a terhesség végéig Clexanet kell szúrnom. Nagyon fájt maga a beszúrás, csúnya is maradt a helye. Mivel tudom elviselhetőbbé tenni magát a beszúrás fájdalmát?

Figyelt kérdés
2022. máj. 27. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha rutinosabb leszel, akkor már nem lesz ilyen. Lehet, hogy nem fogtál össze elég szövetet, vagy túl szorosan, esetleg rossz szögben szúrtad.
2022. máj. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Sajnos a sok stimulációs injekció közben már rájöttem, mit hogy kell. De ez valahogy nagyon fájt. A Gonapeptyl is fájt, mikor a legvégén leszívás előtt beadtam.

Talán ezeknek vastagabb a tűje, vagy már sokkal érzékenyebb a terület.

Esetleg le jegelhetem előtte a területet vagy ilyesmi? Vagy az az eloszlását gátolja?

2022. máj. 27. 14:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt kellett szúrni nekem is 3 hónapig. Összesen 2 volt, ami nem fájt. A többi igen. Amikor beadtad, tegyél rá jeget. Eleinte én is azt csináltam. Aztán idővel megszoktam. Mondjuk nekem nem lett lila egyáltalán, csomó se maradt a helyén, de a beadás mindig fájt.
2022. máj. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha eret találsz, akkor borzalmas. Egyébként megszokható. Váltogasd a beadás helyét.

2*9 hónapot plusz szülésem után 6-6 hetet szúrtam.

2022. máj. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén, hogy én ha éreztem, hogy fájni fog a szúrás, 1-2cm-vel arrébb szúrtam be. Illetve nem szabad megnyomni, ahova adtad, mert attól lilul. Én combba adtam, napi váltásban jobb és bal. Igaz, nekem csak császár után 30 napig kellett szúrni. Kitartást!
2022. máj. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem azt javasolta a doki, hogy kicsit kapargassam meg a helyét körömmel (nyilván extra tiszta kézzel), mielőtt szúrok (illetve férjem, én képtelen voltam megcsinálni).


Így kicsit tényleg jobb.

2022. máj. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én oda szúrom, ahol a bőrhöz hozzáérintve nem fáj, és akár közben is kicsit igazgatom a szövetet alatta, ha úgy érzem, hogy ideget ér (ez nem tudom mennyire gáz módszer). Jó erősen össze kell fogni a bőrt és felhúzni. A nőgyógyászom azt mondta, hogy kicsit szögben adjam be, ne merőlegesen, nekem ez is segített.
2022. nov. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!