Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ma vagyok ET+4 napon, 3 napos...

Ma vagyok ET+4 napon, 3 napos embriókat kaptam vissza. Milyen tüneteitek voltak? Mert nekem eddig semmi, szúrom a hcg szurit, de még mellfeszülést se érzek..ez volt a 3. beültetésem.

Figyelt kérdés

2022. jún. 14. 10:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt 5 lombikom. Amikor nem sikerült, és amikor sikerült akkor is kb ugyanolyan tünetek voltak. Nekem alul fájt picit néha a hasam, puffadtam nagyon. Ilyenkor a tüneteket a hormonok is okozhatják amiket kapunk. Az első után rájöttem, hogy felesleges tüneteket keresni magamon.

Nekem a mellfeszülés csak akkor volt amikor sikerült a lombik, és akkor is csak a 6.hét környékén. Álmosság is 5-6hét környékén volt amikor sikerült.

Tudom milyen nehéz ez ilyenkor, nagyon sok sikert kívánok neked! Remélem most sikerülni fog!

2022. jún. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! 🥰 Jövő héten csütörtökön kiderül 🙏
2022. jún. 14. 14:28
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Ilyen korán milyen tünetre vársz?Szúrkálásra vagy mellfeszülésre?Egyik sem jelent semmit sajnos.Progeszteron pótlás miatt csalóka lehet bármilyen "tünet".Ha terhes leszel se biztos hogy lesz tipikus terhes tüneteid.

Ilyen dolgokon kár aggódni mert nem ezen múlik egy sikeres terhesség.

Ha nem bírod ki akkor tesztelj ET+10.napon mert lehet már halványan pozi lesz a teszt.Ha nem akkor sem biztos hogy nem sikerült.Nem az egész folyamat a nehéz ebben hanem mikor az eredményre vársz.Sok sikert!

2022. jún. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy írtál és a drukkot! 🥰 Nem keresem a tüneteket, csak furcsának találtam, hogy a korábbi lombikok során már a leszívástól nagyon fájtak a melleim, aludni se tudtam miattuk és most semennyire, pedig a progeszteron szintem is sokkal magasabb. Mivel 2 napja is hcg-t adtam be, inkább kivárom a vérvételt, mert lehet beleélném magam.
2022. jún. 18. 09:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Teszteltél kérdező azóta?Siker van?
2022. jún. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi lennék..
2022. jún. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!