Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Akinek korábban voltak PMS...

Akinek korábban voltak PMS tünetei (derék-fej-hasfájás, mellfeszülés, hőhullám…), azok akkor is ugyanazokat érezték, amikor sikerült a terhesség?

Figyelt kérdés

2022. jún. 21. 11:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én igen. Ugyanolyan volt nekem. De ez egyénenként eltérhet.
2022. jún. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ugyanolyan volt. Pattanások, fejfájás, minden.
2022. jún. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Én nem. Amikor terhes lettem, mindig elmaradt a mellfájdalom stb.
2022. jún. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert nekem nagyon hasonló, a derékfájás szinte folyamatosan megvan, több mint egy hete, mindennap. A mellfájás enyhébb és szombaton kezdődött. Múlt héten csütörtökön és pénteken éreztem az alhasamnál erős szúrásokat, és húzódást, de félek, hogy a derékfájás a mensit próbálja jelezni. Nem képzelődöm, több, mint egy hete volt lombik beültetésem.
2022. jún. 21. 12:13
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
és?
2022. jún. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kicsit megnyugodtam, sokadik lombikom már, és 4 év próbálkozás teljesen sikertelenül. Az elmúlt pár napban nagyon feszült lettem, pedig az elején eldöntöttem, hogy végig megpróbálok pozitív maradni. Még két napot kell kibírni,
2022. jún. 21. 12:32
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan volt, nem is gondoltam, hogy terhes vagyok. 4 nap késésnél csináltam egy tesztet és pozitív lett.
2022. jún. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sem gondoltam, hogy terhes lehetek, mert ugyan olyan tüneteim voltak, mint amikor meg akar jönni. Nálam jellemző volt az 1-1 hetes csúszkálás is a ciklusomban. Még barnázni is elkezdtem, nálam ez is jellemző. Aztán a kisördög nem hagyott nyugodni, és csak csináltam tesztet, ami pozitív lett.

Az első rendes terhességi tüneteim (erős mellfájdalom, hányinger) is csak olyan 7-8 hetes terhességnél jelentek meg, addig semmi sem volt.

2022. jún. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
81%
Nekem a mellfeszülés volt az egyetlen PMS tünetem, de mikor terhes lettem nem jelentkezett. Csak később, amikor elkezdett nőni a terhesség alatt a mellem, de akkor már rég tudtam, hogy várandós vagyok.
2022. jún. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!