Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Szerintetek meddig érdemes...

Szerintetek meddig érdemes természetes úton próbálkozni, ha a pár férfi tagjának már volt 2 sikertelen lombikja az előző feleségével?

Figyelt kérdés
2022. jún. 30. 13:57
A kérdező szavazást indított:
Pár hónap, max fél év
1 év
2 év
20 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha biztos ott a bibi akkor egyből mennék lombikra ha 30+ osak vagytok
2022. jún. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg ha lombikig jutottak, azt alapos kivizsgálás előzte meg mindkét részről. Tehát van a férfi tagnak arról infója, hogy ő milyen mértékben érintett a dologban. Ha ilyen okból kellett lombik, akkor én rögtön kérnék legalább egy konzultációt, ha meg nem az ő oldaláról van az érintettségy akkor szerintem az "előéletnek" nincs a ti szempontotokból jelentősége.
2022. jún. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen, ezt kihagytam, alacsony spermaszám (1 millió körül) nála a gond.
2022. jún. 30. 14:10
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a férfinél találtak olyan eltérést, ami miatt kellett a lombik, akkor semennyit. Ha női ok volt, akkor ugyanúgy egy év, mint általában. 35 év felett meg fél év.
2022. jún. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A férjemnél is millió alatti volt, én meg öltem így fel sem jutott.

Kipróbáltunk egy síkosítót egyből terhes is lettem csak el is ment, majd sikerült.

Az fiam utáni terhességek sajnos mind rosszúl végződtek hiába segíti be rossz a minősége nem fejlődik.

2022. jún. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez esetben én rögtön elindítanám a folyamatot, nálunk azt mondták annó, ha apai oldalról van a gond, akkor ugye azon nincs mit variálni. Attól még menet közben próbálkozhattok, aztán annál jobb, ha közben mégis összejön.
2022. jún. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
1millio /ml? Az gyakorlatilag semmi. Sajnalom. 18M/ml alatt meddőnek számít. 10M/ml alatt nem végeznek el inszeminaciot sem. Fontos lenne az is hogy amúgy milyenek a spermái. Motilitas? Morfologia? Valszleg csak lombikkal lehet gyereke a párodnak.
2022. jún. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Van már gyerekünk, csak édesanyám sokáig titkolta a lombikot a rokonok előtt, mert szerinte ciki, hogy nem próbálkoztunk évekig. 8 hónap után mentünk meddőségibe. Megnyugodtam, hogy nem én gondolkoztam rosszul, hogy felesleges volt tovább várnunk.
2022. jún. 30. 16:25
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Áh esélytelen lett vna. A férjemnek 6M/ml volt, azzal is kb azt mondták annyit ér mint halottnak a csók. Nekünk is van 2 gyerekünk de mindkettő lombikkal.
2022. jún. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát még nyolc hónapig is felesleges volt igazából, de szerencse, hogy már megoldódott :)

A lombik szerintem csodálatos dolog (engem nem érint, az enyémek csak closty+ovitrellesek), azért van a fejlett orvostudomány, hogy ilyen esetekben segítsen. Nem rosszabb, mint csonttörést felderíteni röntgennel, vagy gyógyszert adni a fájdalomra. Én egyáltalán nem tartom cikinek, aki kitart a kezelések alatt, és végigtolja, az igazi hős!

2022. jún. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!